• DOLAR
  8,8265
  %-0,45
 • EURO
  10,3354
  %-0,94
 • ALTIN
  497,24
  %-0,34
 • BIST
  1.392
  %0,51
ESNAF KARDEŞLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

ESNAF KARDEŞLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

İlçe Kaymakamı Fatih Gülnar, Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnafın her zaman yanında olduklarını belirten Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, “İnşallah bu süreci hep birlikte mücadeleyle aşacağız. Esnaf kardeşlerimizi önemsiyoruz. Boğazlıyan’ın kalkınması ve gelişmesi için tüm kurum ve kuruluşlar ile meslek odaları işbirliği yaparak, proje üreterek ve çalışarak buna katkı sunacağına düşünüyorum. Çünkü esnaf para kazanırsa Boğazlıyan kazanır, burası daha güzel bir ilçe olur” dedi.

Bir süre önce İçişleri Bakanlığı kararı ile Boğazlıyan Kaymakamlığı görevine atanan Fatih Gülnar, kurum ve sivil toplum ziyaretlerini sürdürüyor. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen ziyaret kapsamında Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş’ı ziyaret eden Kaymakam Gülnar, Pandemi nedeniyle sıkıntılar yaşayan esnaf hakkında bilgiler aldı.

Esnaf Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş, tarafından karşılanan Kaymakam Gülnar’ı ağırlamaktan dolayı esnaf adına mutlu olduğunu belirten Yazılıtaş, “Pandemiden dolayı çok etkilendik. Pandemi dönemi tüm esnafları olumsuz etkiledi.

Esnaflarımızın sıkıntılarını her zaman kendi sıkıntımız olarak gördük. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürmeye devam edeceğiz. Bizler esnafın her sorununun çözümü ve katkı sunmak için hazırız” dedi.

“Esnaf Toplumun Temel Direğidir”

Pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnafın her zaman yanında olduklarını dile getiren Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar ise, “Pandemi yüzünden toplumun her kesiminde olduğu gibi özellikle de esnafımızın büyük sıkıntılar yaşıyor. Bu sıkıntıları en aza indirmek için devlet olarak daima yanınızda olacağız. Maske mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edip tedbirlere riayet ederek mücadele etmeliyiz ki bu sıkıntılı günleri birlik beraberlik anlayışıyla hep birlikte en kısa zamanda atlatabilelim. Devlet olarak biz her zaman esnafın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

İnşallah bu süreci hep birlikte mücadeleyle aşacağız. Esnaf kardeşlerimizi önemsiyoruz. Boğazlıyan’ın kalkınması ve gelişmesi için tüm kurum ve kuruluşlar ile meslek odaları işbirliği yaparak, proje üreterek ve çalışarak buna katkı sunacağına düşünüyorum. Çünkü esnaf para kazanırsa Boğazlıyan kazanır, burası daha güzel bir ilçe olur” ifadelerinde bulundu.

Ziyarette ayrıca; yönetim kurulu üyeleri Ömer Faruk Demir ile Musa Karacabey’de hazır bulundu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM