• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %0,31
ESNAFIN GURUR GÜNÜ

ESNAFIN GURUR GÜNÜ

BOĞAZLIYAN’A VİZYON KATACAK

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yenilenen hizmet binası bugün gerçekleştirilecek olan açılış töreni ile hizmete açılacak.

Bir süre önce üyelerinin büyük desteği ile gerçekleştirilen olağan genel kurulda  yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Nuri Erkoç’un girişimleri ile modern ve Boğazlıyan’a vizyon katacak olan hizmet binasının açılışı bugün gerçekleştirilecek.

Esnaf odaları hizmet binalarını yenilemeye devam ediyor.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yeni modern binasına kavuşuyor.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin daha nezih ve daha güzel bir ortamda güler yüzü ile hizmetlerini artırarak sürdüreceğini söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Erkoç, “Yenilenen yüzüyle Kooperatifimiz hizmet binasının açılış törenini bugün saat 16.00’da gerçekleştireceğiz. Tüm üye ve vatandaşlarımızı açılışımıza bekliyoruz” dedi.

Yeni hizmet binasının başta esnaf ve sanatkar camiası olmak üzere Boğazlıyan’a hayırlı olması dileğinde bulunan Erkoç, büyük emekler sonucu esnafa kazandırılan binayı hizmete açmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacaklarını dile getirdi.

“Boğazlıyan’ımıza ve bölgemize yakışan bir binada hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyoruz” diyen Erkoç, bu gururun tüm esnaf ve sanatkarın gururu olduğunu ve kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi, açılışa tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM