• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
ESNAFIN SESİ OLACAĞIM

ESNAFIN SESİ OLACAĞIM

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Volkan Yerlikaya; “Esnafımızı daha iyi yerlere getirmek, Esnaf Odasının daha aktif bir şekilde ilçemize hizmet verebilmesi için bu göreve talibim. Büyüyen ve gelişen Boğazlıyan’ımızda el ele gönül gönüle vererek, Kooperatif’le birlikte esnaf ve sanatkarımızı da büyütmeye çalışacağız” dedi.

Boğazlıyanlı iş insanlarından; genç, girişimci ve ufku açık, bir isim olarak tanınan Volkan Yerlikaya, önümüzdeki ay yapılması düşünülen Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimine ekibiyle birlikte çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

İlçedeki esnafların sesi olacağını belirten Yerlikaya, “Esnaflarımızın hakkını aramak, daha kaliteli hizmet etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığını layıkıyla yerine getireceğim. İlçeye hizmet etmek için aday oldum.  Çözüm üreten, çalışan başkan olacağım ve en önemlisi esnafımızın sesi olacağım. Esnafımızın yanında sorun odaklı değil, çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için bu yola çıkıyoruz” dedi.

Esnaf ziyaretlerinde sevgiyle karşılanan Yerlikaya, tüm esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentilerini yakinen bildiğini belirterek, “Boğazlıyan’da el ele gönül gönüle vererek, Kooperatif’le birlikte esnaf ve sanatkarımızı da büyütmeye çalışacağız” diye konuştu.

Önümüzdeki ay içerisinde yapılması planlanan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan adaylığını açıklayan İş İnsanı Volkan Yerlikaya, kendisi gibi genç ve dinamik kadrosuyla hummalı bir şekilde çalışmalarını devam ettiriyor.

Zamanın değişim ve yenilik zamanı olduğunu dile getiren Yerlikaya, “Bizler Boğazlıyan’da sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışarak esnafın yanında olacağız. Söylediklerimiz laf değil, icraatla olacak ve yapacaklarımızı tek tek hayata geçireceğiz. Esnaf ve Sanatkârlarımız toplumun iş hayatına can veren damarlardır. Esnaf ve sanatkârlarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, işi darda olana yardımcı olmak, mevcut işlerinin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hızla değişen ve gelişen çağımızda üyelerimizin desteklenmesi için çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Esnaf ve sanatkarın sıkıntılarını yakinen bildiğine işaret eden Başkan Adayı Yerlikaya, “Her ortağın kredi almasını kolaylaştıracak ve fazla ve yüksek ipotek sıkıntısından kurtaracağız. Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni sadece kredi veren kurum olmaktan kurtararak, genç ve girişimciye işyerlerini açabilmeleri noktasında büyük kolaylıklar sağlayacağız” şeklinde konuştu.

“Esnaf ve sanatkarla sürekli istişare içerisinde olacak, onların da fikirlerini alarak Kooperatif olarak neler yapabiliriz noktasında fikir alışverişinde bulunacağız” diyen Başkan Adayı Volkan Yerlikaya, şeffaf bir yönetim anlayışıyla esnaf ve kefaleti gerçek gücüne kavuşturacaklarının altını çizdi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Volkan Yerlikaya, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

“Ekip arkadaşlarımızla beraber aday olduk, projelerimiz ortak aklın ürünü olacak. Şeffaf bir yönetim anlayışıyla esnaf ve kefaleti gerçek gücüne kavuşturacağız.

Kooperatif sadece para veren bir kurum halinden çıkacak, Boğazlıyan’ın önünü açan, Boğazlıyan’ı geliştiren hem esnaf hem de sanatkarımızın güçlenmesine katkıda bulunacak bir kurum haline getireceğiz.

Hiçbir ortağımızdan fazla ve yüksek ipotek almayacağız. Her ortağın kredi almasını kolaylaştıracağız. Esnafın zor zamanında yanında olacak ve ortakların makine ve araç alımlarında destekçisi olacağız.

Kredi limitlerinin yükseltilmesini sağlayarak, hem ortakların daha yüksek hem de daha fazla ortağın kredi almasını sağlayacağız. Esnafın karşısında değil her zaman yanında olacağız.

10 saniyelik seçim değil, esnafın hür ve özgürce kendi öz iradesiyle el kaldırma yöntemiyle değil demokrasinin gereği olan sandıkta gizli oy açık tasnif ile yapılmasını sağlayacağız.

Yeni işyeri açacak olan esnaflarımızın işyeri açmalarında yardımcı olacağız. Esnaflarımızla her zaman istişare içinde bulunacağız devamlı esnaflarımızı ziyaret edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM