• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ

ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ

Boğazlıyan’ın genç, girişimci ve ufku açık iş insanlarından Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, “Esnaflarımızın hakkını aramak, daha kaliteli hizmet etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çözüm üreten, çalışan ve en önemlisi esnafımızın sesi olacağım. Esnafımızın yanında sorun odaklı değil, çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için bu yola çıktık” dedi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimine ekibiyle birlikte çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, esnaf ziyaretlerinde sevgiyle karşılanıyor.

Çözüm üreten, çalışan ve en önemlisi esnafın sesi olacağını ve esnafıın yanında sorun odaklı değil, çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için bu yola çıkan Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, tüm esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentilerini yakinen bildiğini belirterek, “Boğazlıyan’da el ele gönül gönüle vererek, Kooperatif’le birlikte esnaf ve sanatkarımızı da büyütmeye çalışacağız” dedi.

Esnaf ve sanatkârların yoğun destek ve talebi doğrultusunda ekip arkadaşlarıyla birlikte Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na aday olan Uğur Paşaoğlu, zorlaştıran değil kolaylaştıran bir yönetim sergileyeceklerini dile getirdi, bu kurumların sorun çözme, alternatif üretme, çözüm bulma ile birlikte hizmet üretme ve hizmet etme yerleri olduğunu vurguladı.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Uğur Paşaoğlu, ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Ziyarette bulunduğu her esnaf ve sanatkarın desteğini alan Paşaoğlu, “Esnaf ve sanatkarımız yeni dönemde zorlaştıran değil kolaylaştıran, krediye ulaşmada hiçbir zorluk çıkartmayan, esnaf ve sanatkarı evraka boğmayan bir yönetimle buluşacak” dedi.

Kooperatiflerin esnaf ve sanatkarlara yardımcı olmak, kolaylık sağlamak için var olduğunu söyleyen Paşaoğlu, açıklamasında; Esnaf ve sanatkarın rekabet gücü yükseltip, finansal olarak ihtiyac duydukları anlarda yanlarında olmak için aday olduklarını ve ekip arkadaşlarıyla birlikte bu görevin öneminin farkında olduklarına dikkat çekti.

Kamu kaynaklarının, esnaf kesimi tarafından daha verimli ve etkili kullanılması gerektiğini de anlatan Başkan adayı Paşaoğlu, “Bu da ancak gelişen-değişen koşullara ayak uydurabilen, organizasyon kabiliyeti olan genç ve dinamik bir ekiple mümkün olacaktır. Gerek esnafımız ve gerekse orta ölçekli işletmelerimiz, kuruluş aşamasında veya faaliyetlerini sürdürürken ihtiyaç duydukları krediyi en kısa yoldan alabilme imkanına kavuşacak. Gerek evrak temininde ve gerekse ipotek temininde kolaylıklar sağlanacaktır.

Başkanlığına ve yönetimine talip olduğumuz Kefalet Kooperatifi vesilesi ile de esnafımıza hizmet alanımızı genişletme arzusundayız.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi sağladığı kredilerle, ilçe esnafının maddi ve manevi dayanışmasının ve birlikteliğinin en önemli sembolüdür. İşini büyütmek isteyen veya finansal olarak destek isteyen esnaf ve sanatkarımızın en önemli güvencesi kooperatiftir. Bizler de bu anlayışla hareket ederek, esnafımızın her zaman yanında ve destekçisi olacağız” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM