• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ESNAFLIKTA ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

ESNAFLIKTA ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

ÇELİK; 27 YILLIK ESNAFLIĞIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Boğazlıyan’da hırdavat, soba  ve inşaat malzemeleri sektöründe 27 yıldır hizmet veren Fatih Çelik, kalite ve güvenliği her zaman ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Prensipleri ile dikkat çeken Çelik, esnaflıkta başarının ancak bu şekilde sağlanabileceğine inanıyor.

Çelik’in kaliteden ödün vermeyen tutumu ve samimi iletişimi, müşterilerinin gözünde farklı bir yere sahip olmasını sağlıyor. Her zaman müşterilerinin yanında olan ve onlara yardımcı olan Çelik, bu özellikleriyle sektöründe örnek gösteriliyor.

Çelik, 27 yıllık esnaflık serüveninde elde ettiği başarıyı, kaliteli ürünler ve güvenli hizmet anlayışıyla sektördeki konumunu her geçen gün daha da güçlendirirken, kalite ve güveni ön planda tutarak, müşterileriyle samimi bir iletişim kurarak başarısını artırıyor.

Çelik’in sektördeki başarısı, sadece müşterilerinin memnuniyeti ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda sektördeki genç girişimcilere de ilham veriyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir ürünleriyle öne çıkan Fatih Çelik, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Bu nedenle, müşterileri arasında sadık bir müşteri kitlesi oluşmuş durumda.

Hırdavat, soba ve inşaat malzemeleri sektöründe 27 yıllık tecrübesiyle Fatih Çelik, sektördeki değişimlere ve yeniliklere de açık bir yaklaşım sergiliyor. Yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

“Boğazlıyan’da Fatih Çelik 27 Yıllık Esnaflığıyla Göz Dolduruyor”

Boğazlıyan ilçesinde 27 yıldır esnaflık yapan Fatih Çelik, soba imalatından sonra nalbur ve inşaat malzemeleri hizmeti vermeye başladı. 27 yıl önce soba imalatı işine giren Fatih Çelik, zamanla müşterilerinin istekleri doğrultusunda işletmesinin ürün yelpazesini genişletti. Bugün ise soba, mangal, sac, inşaat malzemeleri, semaver ve nalbur malzemeleri gibi ürünleriyle de müşterilerine hizmet veriyor.

Müşteri memnuniyetine önem veren Fatih Çelik, ürünlerinde kaliteyi ve güvenliği ön planda tutuyor. Ayrıca müşterilerine her zaman yardımcı oluyor ve onlarla samimi bir şekilde iletişim kuruyor.

27 yıllık esnaflık serüveninde hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Fatih Çelik, bu özelliğiyle de müşterilerinin gözünde farklı bir yere sahip. Boğazlıyan ilçesindeki esnaflık kültürüne yıllarını veren Fatih Çelik, aynı zamanda ilçenin kültürel ve sosyal hayatına da katkı sağlıyor. Sevecen tavırları ve başarılı işletmesiyle, müşterileri tarafından sevilen ve takdir edilen biri haline gelen Fatih Çelik, ilçede örnek bir esnaf olarak gösteriliyor. (Erol TARİKCİ)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM