• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Başkan Ferhat Yılmaz, “Mahalle ziyaretlerimiz aralıksız devam ediyor”

Yozgat’ın Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, 60 Evler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Yılmaz, sık sık gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde hem ilçe halkının sorunlarını dinlediklerini hem de belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirerek fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulduklarını vurgulayan Başkan Yılmaz, açıklamasında; gerçekleştirdiği ziyarette şu ifadelere yer verdi.

Göreve geldiğimiz süre boyunca gerek mahalle sakinlerimiz olsun gerek esnaflarımızı gerekse de mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunuyoruz. Gerçekleştirdiğimi ziyaretlerde belediyemiz tarafından yapımı devam eden projelerimiz hakkında çeşitli bilgilendirmeler de bulunuyoruz. Bugün Altmış evler mahallemizdeki hemşerilerimizle bir araya geldiğimiz dost meclisimizde hem dinledik, hem de memleketimiz için yapmak istediklerimizi anlattık. Sohbetimiz esnasında bizlere gönüllerini açan aksakallılarımızın hayır duaları ve kardeşlerimizin destekleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.”

“Başkan Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi”

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, ayrıca, ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarları ile bir araya gelerek çeşitli istişarelerde bulundu. Muhtarlık görevinin yerel yönetimdeki yerinin çok önemli olduğunu belirten Başkan Yılmaz, muhtarlar derneği ziyaretinde talep, öneri ve şikâyetlerini dinlediğini ve çözüm önerilerini konuştuklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM