• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
FUAT OKTAY BOĞAZLIYAN’DA

FUAT OKTAY BOĞAZLIYAN’DA

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Boğazlıyan’da..

Yozgat’ın yetiştirdiği büyük değerlerden birisi olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay, bir dizi inceleme, ziyaret ve açılışta bulunmak amacıyla bugün Boğazlıyan’a geliyor.

Gerek Boğazlıyan’ın gerekse Yozgat’ın sorunları ile yakinen ilgilenen, bölgenin kalkınması ve gelişmesi için ortaya konulacak her türlü fikir ve projeye destek veren ve konunun takipçisi olacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay, Boğazlıyan da bir dizi ziyaretlerde bulunacak, ismini taşıdığı Boğazlıyan Kapalı Yüzme havuzunun açılışını yapacak.

COŞAR; ONUR DUYACAĞIZ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı Boğazlıyan da ağırlayacak olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşayacaklarını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanı yardımcımız ilçemize gelerek bir takım ziyaretlerde bulunup, vatandaşlarla bir araya gelecek” dedi.

Başkan Coşar, “Sayın Cumhurbaşkanı yardımcımızın ilçemize gerçekleştireceği ziyaret çok önemli. Ziyaretin Boğazlıyan için oldukça verimli geçeceğine inanıyorum” dedi.

Yapılacak olan ziyaretle ilgili tüm Boğazlıyan halkını davet eden Başkan Coşar, şu bilgileri paylaştı.

“Sayın Cumhurbaşkanı yardımcımız Fuat Oktay’ı 10.00’da Boğazlıyan da karşılayacağız. Şeker Fabrikası Ziyareti, Cavlak Ziyareti ve OSB Ziyareti’nin ardından Saat 12.00 de Fuat Oktay Sosyal Tesisi Açılış Töreni gerçekleştirecek. Boğazlıyan Merkez Cami’inde öğle namazının ardından saat 13,45’te Boğazlıyan Belediyemizi ziyaret edecek.”

DÜĞENCİ; DAVET ETTİ

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ın Boğazlıyan ziyareti ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı Boğazlıyan da ağırlayacak olmanın mutluluğunu, onurunu ve heyecanının yaşayacağız. Tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM