• DOLAR
  13,4358
  %0,08
 • EURO
  15,2611
  %0,11
 • ALTIN
  794,51
  %-0,10
 • BIST
  2.042,89
  %0,04
Garantili İstihdam Kursu

Garantili İstihdam Kursu

İşkur İl Müdürlüğü ile Yozgat Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavirler Odası tarafından il genelindeki Muhasebe konusunda deneyimli eleman sorununu çözmek için “İstihdam Garantili Kurs” açılacak.

İşletmelerin ve muhasebecilerin vasıflı eleman sorunlarına çözüm üretmeye devam ettiklerini belirten SMMM Odası Başkanı Ahmet Bulut, “Bilgisayarlı muhasebe kursunun ilimizde büyük bir açığı kapatacağını düşünüyorum. Bilgisayarlı muhasebe konusu en fazla aranan meslek dallarından birisi konumunda. İhtiyaç halinde ve  katılıma göre  ilçelerimizde de kursların açılacak” dedi.

 

İşkur İl Müdürlüğü ile Yozgat Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavirler Odası tarafından Yozgat’daki Muhasebe konusunda deneyimli eleman sorununu çözmek için “İstihdam Garantili Kurs” açılacak.

Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğü, Yozgat Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavirler Odası tarafından istihdam garantili bilgisayarlı muhasebe kursu düzenlenecek.

Düzenlenecek olan kursla ilgili protokol Yozgat SMMM Odası Başkanı Ahmet Bulut ve İŞKUR İl Müdürlü Taner Yıldız’ın katılımı ile protokol imzalandı.

Yozgat SMMM Odası Başkanı Ahmet Bulut, “Kursumuz istihdam garantili olacak. İyi yetişmiş elemanlarımızı muhasebeciler odası olarak muhasebeci ve işletmelerde istihdam edeceğiz. Yetişmiş elemana özellikle muhasebecilik mesleğinde çok büyük ihtiyaç var. Eğitimin sonunda iyi şekilde arkadaşlarımızı yetiştirerek iş piyasasına kazandıracağız” dedi.

“ELEMAN EKSİKLİKLERİNİ GİDERİYORUZ”

İşletmelerin ve muhasebecilerin vasıflı eleman sorunlarına çözüm üretmeye devam ettiklerini belirten Bulut, şöyle konuştu:

“EN FAZLA ARANAN MESLEKLERDEN”

“İŞKUR Müdürlüğü ve Yozgat Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavirler Odamızın işbirliğinde düzenlenecek  olan bilgisayarlı muhasebe kursunun ilimizde büyük bir açığı kapatacağını düşünüyorum. Bilgisayarlı muhasebe konusu en fazla aranan meslek dallarından birisi konumunda.    Bu kursun sonunda istihdam garantisi olması ve bununda Yozgat  serbest muhasebeci ve mali müşavirler odası olarak sağlayacağımız için bizi ziyadesi ile memnun ediyor. İhtiyaç halinde ve  katılıma göre  ilçelerimizde de kursların açılacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM