• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
GAZETECİLER GÜNÜ İLE ONURLANDIK

GAZETECİLER GÜNÜ İLE ONURLANDIK

Bilgi paylaşımının, halkı bilgilendirmenin ve demokrasinin en önemli vasıtalarından birisinin basın olduğu belirtilerek, halkın gerçekleri öğrenmesinde ve düşüncelerini ifade etmesinde de etkili bir araç olduğu vurgulandı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bürokrasi, belediye başkanları ve kamu kurum ve kuruluşlar gazeteciler gününü kutladı.

Yozgat Valisi Ziya Polat, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Yozgat Valisi Ziya Polat, açıklamasında; “Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, “İnanıyorum ki gazetecilerimiz sahip oldukları sorumluluk ile ilimizin ve ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edecektir” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, Gazetemiz çalışanlarının gününü kutlayarak; sağlık, mutluluk ve başarıları diledi.

Başkan Coşar, açıklamasında; “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyarak görev yapan gazetecilerin, toplumsal kalkınmada ülkemizin gelişmesinde önemli yeri ve değeri vardır.

Geçmişten bugüne ülkemizin ve ilçemizin gelişmesine önemli katkılar sağlayan basın yayın kuruluşlarımız, günün imkânlarına göre kendilerini yenileyerek, şartlar ne olursa olsun katkılarını sürdürmektedirler.

Toplumların haber alma hakkını elde etmesi için her koşulda canla başla çalışan gazetecilerin özverili çalışmalarını tebrik eder zor şartlar altında, meslek etiğinden taviz vermeden, çalışmalarını sürdüren tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Yerel basının önemine vurgu yapılan paylaşımda; tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri olduğuna vurgu yapılarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temennilerinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM