• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GELECEĞE YATIRIM

GELECEĞE YATIRIM

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın ilçenin dönüşüm sürecindeki projelerinden biri olan ‘Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nin inşaatı hızla sürüyor.

“Boğazlıyan’da Eğitime Önemli Yatırım”

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Yeni okul öncesi eğitim merkezimiz hizmete açıldığında Boğazlıyan’ın geldiği güçlü noktanın önemli yansımalarından biri olacak” dedi.

İleri hizmet kalitesi ve insan odaklı projelere ağırlık veren Başkan Coşar, çalışmalarını ilçede hizmet kalitesini yükseltecek yatırıma dönüştürüyor. Bir yandan ilçede ekonomiye büyük katkı verecek olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalarını sürdüren Başkan Coşar, diğer yandan da eğitime önemli yatırımlarda bulunuyor.

“Boğazlıyan bölgenin en donanımlı Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ne kavuşacak”

Göreve seçildiği günden itibaren Boğazlıyan halkının 7’sinden 70’inin hizmetine koşan, gecesini gündüzünü ilçenin gelişip kalkınması noktasında harcayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın projeleri arasında yer alan “Mutlu Kreş Mutlu Yarın” projesinde inşaat çalışması sürüyor.

“Ne hizmet veriyorsak daha iyisi ve daha ilerisi için çalışıyoruz” prensibi ile projelerini sürdüren Başkan Coşar, çocukların daha çağdaş ortamda öğrenim görmesi adına başlattığı okul öncesi eğitim merkezinde inşaat çalışmaları devam ediyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2019 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Boğazlıyan Belediyesi’nin hazırladığı ‘Mutlu Kreş, Mutlu Yarın’ projesi kapsamında temeller yükseliyor.

“Okul öncesi eğitimin, eğitim hayatının en önemli noktası olduğunu biliyoruz” diyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Çocuklarımıza güvenli ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlayacak ‘Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ projemizin yapım işi hızlı bir şekilde devam ediyor” dedi.

Başkan Coşar, “Biz her şeyden önce, kendimizi çocuklarımıza karşı sorumlu hissediyoruz. Bu sorumluluk ile çalışarak, Boğazlıyan’ımızı çağdaş bir okul öncesi eğitim merkezini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu eğitim yuvası da Boğazlıyan Belediyesi’nin insan odaklı, geleceğe karşı sorumlu, çağdaş yerel yönetim felsefesinin bir ürünü olacaktır” şeklinde konuştu.

“Yeni bir döneme şahitlik etmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Sözlerini; Türkiye’nin tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz’de gerçekleştirdiğini aktaran Başkan Coşar, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, yeni bir döneme şahitlik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi ülkemize hayırlı olsun” diye tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM