• DOLAR
  13,4530
  %0,57
 • EURO
  15,2434
  %0,66
 • ALTIN
  796,19
  %0,72
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Gençler Camide Buluşuyor

Gençler Camide Buluşuyor

Boğazlıyanlı gençler sabah namazında buluşmaya devam ediyor.

‘Camii Gençlik Buluşmaları’ etkinliği kapsamında sabah namazı vaktinde Boğazlıyanlı gençler, cami cemaati ile gerçekleşen programda alınlar hep birlikte secdeye gitti. Seher vaktinin rahmetinden ve bereketinden istifade etmek isteyen Boğazlıyanlı gençler sabah namazında buluşup, birlikte kahvaltı yaptılar.

‘Camii Gençlik Buluşmaları’ etkinliği kapsamında Boğazlıyan Merkez Çarşı Camii’nde bir araya gelen gençler sabah namazını kıldı.

Camideki buluşmaya, Müftü Mehmet Güler, İHL Müdürü Mustafa Karaçalı ve Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Serdar Keskin de katılarak, gençler ve cami cemaati ile bir araya geldi. Hep birlikte sabah namazı kılındı, sohbetler edilip, sabah kahvaltısı yapıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda sabah namazının ardından hep birlikte eller semaya açılarak dua edildi.

Müftü Mehmet Güler, Boğazlıyan Merkez Çarşı Camiinde sabah namazında ‘Camii Gençlik Buluşmaları’ programlarının devam ettiğini belirterek, “İlçemizdeki öğrencilerimiz ve gençlerimiz camimizi şenlendirdi. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, sabah namazının kılınmasının ardından dualar okundu. Sabah namazında genç kardeşlerimizle buluşmanın mutluluğunu paylaştık. Birlik ve beraberlik açısından bu buluşma çok önemli. Aynı zamanda gençlerin camiyle buluşmasında da bir vesile olduğunu düşündüğümüz için bu tür güzel etkinliklerimiz sürecek” ifadelerinde bulundu.

Gerçekleştirilen programın ardından katılımcılara hayırseverler tarafından çorba ikram edildi. Sabahın erken saatinde kalkıp camiyi güzelleştiren ve anlam katan gençler ve cami cemaatine teşekkür edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM