• DOLAR
  %0,51
 • EURO
  %-0,17
 • ALTIN
  %0,63
 • BIST
  %1,60
GENÇLER UMUT SAÇIYOR!

GENÇLER UMUT SAÇIYOR!

Boğazlıyan İlçe Müftülüğü’nce milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulması amacıyla düzenlenen “Cami ve Gençlik Buluşması” etkinliği kapsamında gençler bir araya geldi.

“Camiler Birlik ve Beraberliğin Teminatıdır”

Diyanet İşleri Başkanlığı’nca başlatılan “Cami ve Gençlik Buluşması” kapsamında Boğazlıyan İlçe Müftüsü Atıf Akşit, başkanlığında Din Hizmetleri Uzmanı ve Gençlik Koordinatörü Hasan Benli ile birlikte cami görevlileri Muhammed Aşık, Fatih Serçe  ve İsmail Serçe’nin katılımıyla Üniversite ve Lise öğrencileri camide bir araya geldi.

Gençliğin aidiyet duygusunu en iyi tanıdığı yerin aileden sonra camiler olduğunun vurgulandığı programda, Müslümanlığın ümmet, millet aidiyetinde ailelerde ve camilerdeki bu buluşmalarla daha da büyük anlam kazandığı, geleceğin mimarları olacak olan gençlerin camilerin huzur veren iklimiyle milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulmasının önemi dile getirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın başlattığı proje ilçemizde de meyvelerini veriyor.

Boğazlıyan İlçe Müftülüğü’nce milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulması amacıyla düzenlenen “Cami ve Gençlik Buluşması” etkinliği kapsamında gençler bir araya geldi, samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen programda, sohbetler edildi.

-“YEMEK EŞLİĞİNDE SOHBET”-

Programda; birlik ve huzur mekanı olan camileri gençlerle buluşturmak, milli ve manevi değerleri gelecek nesillere aktarmak ve gençlerin bir araya gelmelerine vesile olmak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe katılan gençlere Müftü Atıf Akşit, teşekkür etti, programın sonunda yemek ikramında bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM