• DOLAR
  13,5814
  %-0,06
 • EURO
  15,2721
  %-0,10
 • ALTIN
  794,92
  %0,09
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Gökhan Coşar, adaylığını açıkladı

Gökhan Coşar, adaylığını açıkladı

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Gökhan Coşar, Boğazlıyan Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

“Zaman ayrılık zamanı değil, zaman bir olma zamanı, zaman tek yumruk olma zamanı, hep birlikte daha güzel Boğazlıyan için” diyen Gökhan Coşar, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Boğazlıyan Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu söyledi.

-“BOĞAZLIYAN SEVDASIYLA YOLA ÇIKTIK”-

-“HALKA HİZMETİN HAKKA HİZMET OLDUĞUNU BİLİYORUZ”-

-“BOĞAZLIYAN’DA ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ”-

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Gökhan Coşar, Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Gökhan Coşar, başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Boğazlıyan’da belediye başkanlıklarına talip olmak isteyen aday adayları kendilerini açıklamaya başladı.

                -“AK PARTİ’DE İLK BAŞVURU COŞAR’DAN”-

                Kanaat önderleri, esnaf arkadaşlar, partililer ve Boğazlıyan halkı ile yaptığımız istişareler neticesinde aday adayı olmaya karar verdiğini belirten Gökhan Coşar, siyasetle iç içe olduğunun altını çizdi.

-“HALKA HİZMETİN HAKKA HİZMET OLDUĞUNU BİLİYORUZ”-

Boğazlıyan’a daha fazla hizmet getirmek için aday adaylığına baş koyduk” diyen Gökhan Coşar, “Boğazlıyan halkımıza vaatlerimizi anlatacağız, ilçenin daha da yaşanabilir bir ilçe olması için hayata geçireceğimiz projelerimizden bahsedeceğiz. Aday adaylığımızın duyulmasıyla zaten Boğazlıyan’da çok güzel tepkiler de aldık. Bunları daha da artıracağımıza olan inancım tam. Amacımız hizmet etmek. Boğazlıyan’da çok güzel şeyler yapacağız. Bunun sözünü şimdiden verebilirim. Çünkü biz halka hizmetin hakka hizmet olduğunu biliyoruz. Boğazlıyan halkından da bizlere desteklerini artırmalarını bekliyoruz” dedi.

-“BOĞAZLIYAN SEVDASIYLA YOLA ÇIKTIK”-

Boğazlıyan sevdasıyla yola çıktığını belirten Gökhan Coşar, açıklamasında, “Boğazlıyan’da hizmet anlayışını artırmak için bu hizmet yarışında olduğumu belirtmek isterim. Toplumun kabul ettiği herkesin her sorununa koşan biri olarak ilçemin insanlarına daha aktif güzel hizmetler getirme gayreti içerisinde olmak istiyorum. Her şey Boğazlıyan için. Boğazlıyan’ın daha da güzel bir Boğazlıyan olması için projelerim ve ekibim hazırdır” şeklinde konuştu.

Gökhan Coşar, Boğazlıyan’da doğduğunu, Boğazlıyan’da doyduğunu bilerek, halka hizmet anlayışıyla Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu sözlerine ekledi.

-“BAŞKAN DÜĞENCİ; BAŞARILAR DİLEDİ”-

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Partimizde 31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimlerinde belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için aday adaylık süreci başladı. Belediye başkanlıkları için 12 Kasım’a kadar, belediye meclis üyeliklerimiz için 3 Aralık’a kadar başvuru süreci devam edecek” dedi.

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Gökhan Coşar’ın aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunan Düğenci, “Adaylar genel merkez yoklaması ile belirlenecek. Hedefimiz ilçe teşkilatı olarak genel merkezimizin belirlediği adayı destekleyerek Boğazlıyan’da daha önceki dönemde olduğu gibi seçimi kazanmaktır, Ak Belediyecilik hizmetlerinin devam etmesini sağlamaktır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM