• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Gönül Belediyeciliği için adayım

Gönül Belediyeciliği için adayım

Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı İbrahim Kartal;

Hizmet Fedakarlık İster

Gönül Belediyeciliği için adayım

Eğitimci ve idareci kişiliğiyle bir birinden güzel hizmetlere imza atan ve özellikle Yamaçlı Beldesi’nde halkın gönlünde taht kuran İbrahim Kartal’ın Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adaylığını açıklaması heyecan yarattı.

Yamaçlı’da uzun süredir aday adaylığı konuşulan Eğitimci ve İdareci İbrahim Kartal, Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Eğitimci ve idareci kişiliğiyle hizmetleri ve halkla iç içe duruşu ile takdir kazanan Kartal, Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklaması Yamaçlı’da heyecan yarattı.

İbrahim Kartal, Ak Parti’den aday adaylık başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Burada açıklamalarda bulunan ve “Yamaçlı Sevdasıyla Yola Çıktık” diyen Kartal, “Bayrak yarışının bundan sonraki aşamasında da Yamaçlı’ya hizmet bayrağını en iyi noktaya taşımak isterim. Bu kararı almamda halkımız ve çevremin desteği etkili oldu. Gördüm ki adaylığımla ilgili geniş bir mutabakat ve beklenti var. Bende Yamaçlımıza hizmet etmek için bu yola çıktım, çünkü Yamaçlımız hizmetlerin en iyisine layık olduğunu biliyorum. Yamaçlı için hep beraber çalışacağız, hep beraber başaracağız” dedi.

“Belediyecilik gönül işidir, bizde bu anlayışla yola çıktık” diyen Kartal, “Hizmet fedakarlık ister. Gönül belediyeciliği için adayım, Partimizin, halkımızın, onayını alırsak Yamaçlımıza hizmete talibim. Belediyelerin çok önemli görevleri vardır. Biz de burada Yamaçlı’da başlatacağımız yeni projelerle halkımıza hizmet etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

“Günümüz ak, geleceğimiz aydınlık olsun” ifadelerini kullanan Kartal, “Ülkemizde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlayan hizmetkar belediyecilik anlayışı, Ak Parti ile birlikte artık bir standart haline gelmiştir. Milletimize ve Kasabamıza hizmet etmek için çıktığımız yolda, Rabbim vatana ve millete hizmet etme fırsatı versin. Bundan dolayı Yamaçlımıza Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Bu kararı alırken bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olması dileklerimle hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Yamaçlı’da tek ses, tek yürek olarak hizmete talip olduğunu vurgulayan Kartal, seçime kadar vaat değil, sonuna kadar hizmet sloganı ile bu onurlu görev için hazır olduğunu ilk sözünün de son sözününde gönül belediyeciliği olacağını söyledi.

Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı İbrahim Kartal, “31 Mart seçimlerinin ülkemize, Boğazlıyan’ımıza ve Yamaçlımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan dostlarıma ve belde halkımıza sonsuz şükranlarımı sunarım. Her şey Yamaçlı için. Yamaçlı’nın daha da güzel bir Yamaçlı olması için projelerim ve ekibim hazırdır” şeklinde konuştu.

Belediyeciliğin nasıl bir sorumluluk, dayanışma ve azim gerektirdiğini bildiğini dile getiren Kartal, gerekli bilgi ve tecrübelerini Yamaçlı’ya hizmet sunmak istediğini vurgulayıp, “Sevdamız Yamaçlı’dır” dedi.

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Yamaçlı Beldesi’nden aday adaylığı başvurusunda bulunan İbrahim Kartal’a teşekkür ederek, başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM