• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ PAZAR’DA

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ PAZAR’DA

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkanı Adayı Gökhan Coşar, ilçe pazarını gezerek pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti, Boğazlıyan’da yeni dönemde yapılacak hizmetlerden bahsetti. Coşar, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve partililerle birlikte pazar esnafını ziyaret ederek, hem sorunlarını dinledi, hem de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için destek istedi.

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkanı adayı Gökhan Coşar, ilçe sebze ve meyve pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşla buluştu.

Coşar, ile vatandaşlar arasında ki samimi diyalog dikkatlerden kaçmadı. Pazarda tezgah açan esnafın yeni döneme dair taleplerini dinleyen Coşar, bölgenin önemli pazarlarından birisi olan Boğazlıyan sebze ve meyve pazarını daha işlevsel hale getirileceğini ifade ederek, “Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız. Sizlerin fikirleri bizim için önemli. Sizlerin vereceği destek bizleri güçlendirecek” dedi.

Gökhan Coşar’a AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette vatandaşlar Coşar’a adeta sevgi gösterisinde bulundular. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Coşar, pazar yerinde esnaflar başta olmak üzere alışverişe gelen vatandaşlarla da uzun uzun görüştü ve destek istedi, esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı. Pazar yerini dolaşarak esnaflara hayırlı işler dileyen Coşar, pazar alışverişine gelen vatandaşlarla yakından ilgilendi.

‘SENİNLE DAHA GÜZEL OLACAK’

Pazarda esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Coşar’a “Boğazlıyan seninle daha güzel olacak, Rabbim çıktığın bu yolda yardımcın olsun” diyerek dua eden vatandaşlara teşekkür eden Coşar, “Rabbim nasip eder ve göreve gelirsek ilçemiz için gece gündüz çalışacağız. Hep birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

‘VATANDAŞ BULUŞMASI SÜRÜYOR’

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Sık sık, vatandaşlarla bir araya gelen ve ziyaretler gerçekleştiren Coşar, ev ev, sokak sokak gezerek, 31 Mart seçimlerinin önemi ve Boğazlıyan’da uygulamaya konulacak projelerden bahsediyor.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan ve ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışını Boğazlıyan’da da uygulamaya koyacaklarının altını çizen Gökhan Coşar, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman dile getirdiği gönül belediyeciliğini ilçemizde de hayata geçireceğiz. Belediye hizmetlerinin yanısıra sosyal ve kültürel etkinliklere de önem vereceğiz. Gönüllere hitap edeceğiz. Partisine ve düşüncesine bakmadan ilçemizde yaşayan herkesi kucaklayacağız, sorunlarına çözümler üreteceğiz” dedi.

“Bütün Vatandaşlarımızı Dinleyeceğiz”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, pazar esnafı ziyareti programını şöyle değerlendirdi.

“Boğazlıyan olarak artık büyük düşünmeliyiz ve Boğazlıyan’ımıza yakışır büyük hizmetler yapmamız gerekiyor. Bu yüzden gittiğimiz her yerde AK Parti teşkilatı olarak vatandaşlarımız ile bir araya geldik ve onların sıkıntılarını sorunlarını dinledik nasıl bir belediyecilik anlayışı beklediklerini sorduk ve öğrenmeye çalıştık. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz programlar sürekli devam edecek ve Boğazlıyan da bütün vatandaşlarımızı dinleyeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM