• DOLAR
  13,4358
  %0,08
 • EURO
  15,2611
  %0,11
 • ALTIN
  794,51
  %-0,10
 • BIST
  2.042,89
  %0,04
Gönüller Bir oldu

Gönüller Bir oldu

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı tarafından “Kardeşlik Sofrası” sloganıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen programda Binlerce kişi iftar sofrasında bir araya geldi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen iftar yemeği özel ersoylar aile çay bahçesinde düzenlendi. Binlerce kişinin katıldığı dev iftar organizasyona katılan vatandaşları AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri kapıda karşıladı.

İftar programına ilgi beklenenin üzerinde olurken, Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım’da iftar programına katılması coşku ve heyecana sebep oldu. Yozgat’ın kadın milletvekiline ihtiyaç duyduğunu dile getiren Boğazlıyanlı kadınlar, Yıldırım’ı bağrına bastı.

İftar programında bir araya gelerek hem Ramazan aynın manevi atmosferini paylaşan Ak Parti Teşkilatı hem de 24 Haziran seçimleri öncesi önemli mesajlar verdi.

“Birlikteliğimiz daha güçlü bir Türkiye için” diye mesaj veren AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Ramazan ayı paylaşmaktır, kardeşliktir, rahmettir, berekettir. Sorumluluğumuz çok büyük ama milletimizin bu güzel desteği, duaları oldukça, beraberliğimiz oldukça biz de durmadan yorulmadan milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“AK PARTİ’DEN MUHTEŞEM İFTAR YEMEĞİ…”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı tarafından halka açık olarak düzenlenen İftar programına Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım ile birlikte Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Köksal Ustaoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar ile Ak Partili Belde Belediye Başkanları’nın yanı sıra AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve yaklaşık 2 Bin kişi katıldı.

‘Milletiyle bir bütün olan AK Parti’nin varlığı, daha güçlü bir Türkiye içindir’ diye sözlerine başlayan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Kimsesizlerin kimsesi olan Ak Parti’yi milletimiz zafere taşıyacaktır” dedi.

AK Parti’nin gerçekleştirdiği hizmetlere değinen Başkan Düğenci, “Bugün milletimiz, Cumhuriyet tarihinde yapılamayan hizmetleri, AK Parti iktidarının çok kısa bir sürede yaptığını görmekte ve bunu takdir etmektedir. AK Parti kimsesizlerin kimsesi oldu. Sesleri duyulmayan gariplerin sesini duydu. Tarihi kahramanlıklarla dolu şanlı milletimiz, bugünde AK Parti’nin sesini duymakta ve 24 Haziran günü AK Parti’yi zafere taşıyarak, bu davanın tüm çilesini çekmiş Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan seçecektir. Yozgat’ta da hedefimiz 4 vekil çıkartmaktır” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinerek, iftar sofralarını paylaşan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Düğenci, “Tüm teşkilatlarımız ile seçim çalışmalarını sürdürüyoruz. İftar programına halkımız büyük teveccüh sağlayarak katılım gösterdiler. 11 ayın sultanı Ramazan ayında vatandaşlarımızla buluşup, bir araya gelerek iftarımızı yapmak çok güzel bir duygu. Mübarek Ramazan ayında soframızı paylaşan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu kutsal ayın ülkemizin birliğini, bütünlüğünü, huzurunu ve kardeşliğini daha da artırmasını Allah’tan temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Karşılıklı sohbet içerisinde devam eden iftar programında vatandaşlar, AK Parti İlçe Başkanlığı’na teşekkür ederken, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, iftar yemeğinde emeği geçenlere teşekkür etti.

“BOĞAZLIYAN; AK KADIN ADAYI SEVDİ…”

Öte yandan AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım, iftar programında samimi duygularla karşılanırken, ilçe halkı, kadın adayı bağrına bastı.

Renkli diyalogların yaşandığı programda; vatandaşlar AK Parti’den kadın milletvekili adayı görmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdiler. Yoğun kalabalığa rağmen bütün davetlilerin bulunduğu masaları gezen Milletvekili adayı Yıldırım, ilçe halkının yoğun ilgisi ile karşılandı. Yıldırım, vatandaşlardan dua ve destek istedi.

Birlik, beraberlik ve kaynaşma ortamının sağlandığı iftar yemeğinin ardından AK Parti Teşkilatı ve vatandaşlar, milletvekili adayı Sibel Yıldırım’la uzun uzun sohbet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM