• DOLAR
  8,8219
  %-0,50
 • EURO
  10,3287
  %-1,00
 • ALTIN
  496,96
  %-0,40
 • BIST
  1.392
  %0,51
GÖNÜLLERE DOKUNUYORLAR

GÖNÜLLERE DOKUNUYORLAR

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı her hafta düzenlediği köy ziyaretlerini sürdürüyor. Her hafta ilçeye bağlı köyleri Cuma günü ziyaret gerçekleştiren AK heyet sosyal proje uygulamaları çerçevesinde pandemi döneminde de çalışmalarını aksatmadan sürdürürken gönüllere dokunmaya devam ediyor.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Toplumun her kesimine ulaşan çalışmalarımızla gönülleri ısıtmaya ve yanında olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda sosyal proje sorumluluğumuz ile her hafta bir köyümüze ziyaret gerçekleştiriyoruz. Biz birlikte Boğazlıyan’ız tüm imkânlarımızla Boğazlıyan’ın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Soğuk Kış Gününde Sıcak İlgiyle Karşılandı”

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Teşkilatı her hafta düzenlediği köy ziyaretlerini Belören Köyü ile sürdürdü.

​AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, yönetim kurulu üyeleri,  İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ile Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy ve yönetim kurulu ile birlikte Belören Köyü’nü ziyaret etti. Pandemi kuralları çerçevesinde burada Köy Muhtarı Fikret Şanlı ve köy halkı ile bir araya gelerek bir süre sohbet eden ve köyün sorun ve taleplerini dinleyen AK heyet, misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, AK Parti’nin 18 yıldır halkın teveccühü ile iktidarda kaldıklarını, AK Parti halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. Boğazlıyan halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

“Ziyaretlerde birlik ve beraberlik içinde halkın taleplerini dinliyoruz” diyen Başkan Düğenci, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarıyla gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Her hafta bir köyümüze ziyaret gerçekleştiriyoruz. Varsa sorunları tespit edip, çözün yolları için çalışma başlatıyoruz. Köy muhtarımız ve vatandaşlarımızla sohbet gerçekleştiriyoruz. Bu hafta Belören Köyü’nü ziyaret ettik. Köy Muhtarı Fikret Şanlı ve köy halkına misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Köy Muhtarı Fikret Şanlı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

15.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM