• DOLAR
  13,4078
  %0,23
 • EURO
  15,2052
  %0,40
 • ALTIN
  793,86
  %0,42
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
GÖRKEMLİ AÇILIŞ

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Boğazlıyan seçim bürosu, Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, AK Parti Milletvekili adayları Sibel Yıldırım ve İskender Minar’ın katıldığı törenle açıldı. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi çalışmalarına hız veren AK Parti, Boğazlıyan’da seçim bürosunu coşkulu bir kalabalık eşliğinde açtı.

AK Parti Boğazlıyan Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı yoğun bir katılım ve miting havasında gerçekleşti.

Seçim bürosu önünde halka seslenen konuşmacılar, Yozgat’ta 4 Milletvekili çıkarmak için destek istediler.

Açılışta; Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, AK Parti Milletvekili adayları Sibel Yıldırım ve İskender Minar’a büyük ve coşkulu bir kalabalığın sevgi gösterileri ve alkışlarıyla karşılandı.

Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, AK Parti Milletvekili adayları Sibel Yıldırım ve İskender Minar ile birlikte Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, İlçe Başkanı Osman Düğenci, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar ile Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Ustaoğlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy, Ak Partili Belde Belediye Başkanları ve  yüzlerce partili vatandaşın katılımı ile Ak Parti Boğazlıyan İlçe Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.

-“BOĞAZLIYAN’A DEV YATIRIMLAR YAPILDI”-

Başbakan yardımcısı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Ak Parti iktidarı boyunca Türkiye’de olduğu gibi Boğazlıyan’a da dev yatırımların yapıldığını vurguladığı konuşmasında, “Hiçbir iktidar ve koaliyasyon bunu başaramadı. Boğazlıyan’da yıllardır konuşuldu, ama sadece konuşuldu. AK Parti yatırım programına aldı, projesini yaptı, yapım ihalesini gerçekleştirdi. Bir çok projeyi hizmete açtı, açmaya da devam edecek” dedi.

-“4-0 VURGUSU”-

Bozdağ, Ak Parti olarak Yozgat’ta 24 Haziran seçimlerinde 4 milletvekili için Boğazlıyan halkından destek isteyerek, “Ak Parti iktidarında ülke için çok şeyler yapıldı ve hala yapılıyor. Eğer seçimler sonucunda muvaffak olursak daha da fazlasını yapacağız. Yaptıklarımız yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. AK Parti iktidarları döneminde her alanda çok büyük hizmetler yapıldı. Biz Boğazlıyan için de önemli projeler hazırladık. Boğazlıyan Ak Parti kadroları için her zaman önemli bir merkez olmuştur” dedi.

24 Haziran’ın, yeni bir dönemin başlangıcı olacağını söyleyen Bozdağ, “Seçimlerin ardından Türkiye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle yönetilecek. Türkiye’nin, istikrarsızlıktan, kavgadan, çatışmadan kaybetmesi sona erecek” diye konuştu.

Eski Türkiye’ye, parlamenter siteme yeniden dönme isteğinde olanların bulunduğuna da değinen Bozdağ, CHP’nin cumhurbaşkanı adayının ve diğer adayların da derdinin bu olduğunu, seçim dönemlerinde, iktidara talip olanların, projelerini anlatmaları gerektiğini vurguladı.

Bozdağ, “Şimdi yıkım ekibi bir olmuş, yıkım ekibine milletten oy istiyorlar; ‘Bize oy verin, biz iyi yıkarız. Tayyip Erdoğan’ı, köprüleri, hastaneleri yıkarız, TRT’yi satarız, yerli otomobili durdururuz’. Siz ne işe yararsınız? Yıkmak kolay iş.

Yıkmak her kişinin işi ama yapmak er kişinin, ustanın, Tayyip Erdoğan’ın, arkadaşlarının işi. Projesi yıkmak olanlara, durdurmak olanlara millet oy vermeyecek, esas onları sandıkta bu millet yıkacaktır. Onları 24 Haziran’da bu millet durduracaktır. ‘Yıkıcılarla, bozucularla, bozguncularla bizim işimiz yoktur’ diyecektir. Hep bir araya gelmişler, Tayyip Erdoğan’ı yıkacaklarmış.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı düşmanlıkta ittifak edildiğini de sözlerine ekleyen Bozdağ, Erdoğan’ın bu düşmanlığı hak edecek bir şey yapmadığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, “Bunların seçim propagandasını yapmak için gittiği yolları otobana çevirdi de bunlara kötülük mü yaptı? Bunların bindikleri uçakları her ile neredeyse indirecek derecede havaalanıyla donattı da hata mı etti? Türkiye’yi 3,5 kat büyüttü, yanlış mı yaptı? Hangi kötülüğü yaptı? Yaptığı bir kötülük yok. Tek yaptığı şey, milletin, devletin, hakkını, hukukunu her şeyin üstünde tutmak. Millet ve devlet söz konusu olduğu zaman, değil Amerika’yı, dünyanın tamamını gözünü kırpmadan karşısına alacak yürek ve cesaret sahibi olmak” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye’nin dört bir yanını, milletin hukukunu korumak için imar, ihya ve inşa etmeye devam edeceklerini ifade eden Bozdağ, yollarına devam edeceklerini bildirdi.

Birbirine benzemeyen partilerin bir araya geldiğini, birbirinin izine kurşun atanların Erdoğan düşmanlığında birbirine sevdalı hale geldiğini ifade eden Bozdağ, “Hangi konuda anlaşacaklar? Adam, ‘İmam hatiplerin orta kısmını kapatacağım’ diyor, anlaşacak mısınız? ‘Ben Kur’an kurslarına gidişi 16 yaşa getireceğim’ diyor, anlaşacak mısınız? Başka bir sürü konu var. Hangisinde anlaşacaksınız? Milleti kandırmak için yapıyorlar. Bu ittifakın içinde HDP de vardır” diye konuştu.

Artık bundan sonra erken seçimin Türkiye’nin gündeminde olmayacağını aktaran Bozdağ, “Çünkü hem siyasal hem parlamento istikrarı var hem de güçlü iktidar var. Türkiye hızlı karar alacak, aldığı kararları hızlı uygulayacak ve bundan ülkemiz çok kazanacaktır. Tayyip Bey’i yenmek isteyenlere, onu yenemeyeceklerini siz göstereceksiniz. Tayyip Bey’i kaybettirmek isteyenlere ona kaybettiremeyeceklerini siz öğreteceksiniz. Tayyip Bey’e had bildirmek isteyenlere sandıkta oylarınızla haddi siz bildireceksiniz” ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleşti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM