• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÖZ DOLDURAN ÇALIŞMALAR

GÖZ DOLDURAN ÇALIŞMALAR

“AK Parti İlçe Teşkilatı saha çalışmalarıyla göz doldurmaya başladı.”

Kuruluştan Bugüne, ‘El Ele, Yüz Yüze, Gönül Gönüle’ sloganını kullanan AK Partililere halkın teveccühü de yüksek oldu.

AK Parti’nin hizmet serüveni boyunca Boğazlıyan’ın da gelişim ve büyüme noktasında atılım gerçekleştirdiğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Düğenci, Boğazlıyan’ın dünü ile bugünü kıyaslandığında önemli bir mesafe kat edildiğini ama bu mesafeyi daha da büyütmekte kararlı olduklarını vurguladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaret hoş bir sohbet eşliğinde gerçekleşirken, Başkan Osman Düğenci, parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. AK Parti’nin güçlenerek yoluna devam ettiğini vurgulayan Düğenci, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

AK Parti’nin ülkeye, Yozgat’a ve Boğazlıyan’a kazandırdığı sayısız hizmetlerin bulunduğunun altını çizen Düğenci, çalışmaların artarak devam edeceği bilgisini verdi.

Göreve geldiği günden bu yana ilçe sakinleriyle sürekli olarak iç içe olan Düğenci, vatandaşların sorunlarını dinlemekten ve çözüm üretmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ak Parti’nin sevilen ismi Osman Düğenci, ilçe sakinleriyle yakın ilişkisi ve samimi tavrıyla dikkat çekiyor. Partisinin çalışmalarını ve hedeflerini anlatan Düğenci, hoş sohbeti ve gönüllere dokunan yaklaşımıyla büyük takdir topluyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri gazetemiz temsilcileriyle buluşarak partinin son çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi paylaştı.

Gerçekleşen ziyaret, samimi bir sohbet ortamında geçti. Başkan Düğenci, parti olarak yürüttükleri çalışmaları detaylarıyla aktardı. Partinin Türkiye genelindeki güçlenme sürecine vurgu yaparak, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini belirtti.

Düğenci, AK Parti’nin hem ülkenin hem de Yozgat ilinin ve Boğazlıyan ilçesinin kalkınmasına yönelik sağladığı önemli hizmetlere dikkat çekti. Bu hizmetlerin sadece var olanları değil, gelecekte de artarak devam edeceğini vurguladı.

Halkla sıkı bir temas içerisinde olan, gittikleri her yerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Başkan Osman Düğenci, hane ziyaretlerinden esnaf buluşmalarına kadar geniş bir yelpazede etkileşimde bulunduğunu ifade etti. Parti olarak vatandaşların sorunlarına ve beklentilerine kulak verdiklerini ve bu doğrultuda politikalarını şekillendirdiklerini belirtti.

Düğenci, ayrıca 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili de çalışmaların başlayacağını sözlerine ekledi.

Gazetemiz yazı ailesi de ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi, (AK PARTİ) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında kolaylıklar dileğinde bulundu. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM