• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORLAR

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORLAR

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “2023 vizyonu hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı artırdık. AK Parti’ye katılımlar büyük heyecan ve ivme yaratıyor. Türkiye’de siyasetin adresi AK Parti’dir. Son zamanlarda yüzlerce kişi AK ailemize katıldı. Vatandaşlarımızın bizimle siyaset yapmayı arzu etmesi de ayrıca çok anlamlı. Çünkü; onların bizimle aynı davaya baş koyması demek, Türkiye’nin geleceği için umudun işaretidir. Güvenin işaretidir” dedi.

AK Parti’ye katılımların büyük heyecan ve ivme yarattığını belirten AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, 2023 zaferine olan yüksek inançla çalışmaların kesintisiz devam edeceğini vurguladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi’ne katılımlara bir yenisi daha eklendi.

AK Parti ailesine katılan Hicran Çelikadam’a  AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, üyelik belgesini takdim etti.

Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda AK Parti ailesine katılmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Çelikadam, konuşmasında; “Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ yolunda bu davada yer almaktan dolayı büyük mutluluk ve onur duyacağım” dedi.

Birlik ve beraberliğin en büyük örneklerinden birini oluşturan AK Parti’ye katıldığını aktaran Çelikadam, bu kutlu yolda partinin bir üyesi olmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

KATILIMLAR GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, 2023 vizyonu hedefi doğrultusunda çalışmaları artırdıklarını belirttiği konuşmasında; “AK Parti’ye katılımlar büyük heyecan ve ivme yaratıyor. Türkiye’de siyasetin adresi AK Parti’dir. Son zamanlarda yüzlerce kişi AK ailemize katıldı. Vatandaşlarımızın bizimle siyaset yapmayı arzu etmesi de ayrıca çok anlamlı. Çünkü; onların bizimle aynı davaya baş koyması demek, Türkiye’nin geleceği için umudun işaretidir. Güvenin işaretidir” dedi.

Son zamanlarda yüzlerce kişinin AK aileye katılmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Düğenci, “Partimizin her kadrosunda halk vardır. Ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmak, siyaseti hizmet aşkıyla buluşturmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır.

Çalışmalarımızda aktif rol almak isteyen AK Parti ve Boğazlıyan sevdalılarının çok büyük bir teveccühü var. Bu durum, partimize olan ilginin bir göstergesidir. Milletimizin her bir ferdini AK Parti saflarına katılmaya davet ediyoruz.

Üye sayımız artıyor, ailemiz daha da genişliyor. Sizlerle daha da güçlüyüz” görüşlerine yer verdi.

BAŞKAN DÜĞENCİ, ÜYELİK BELGESİNİ TAKDİM ETTİ

Konuşmaların ardından AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, AK Parti ailesine katılan Hicran Çelikadam’a üyelik belgesini takdim etti.

Programa; AK Parti üyeleri de eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM