• DOLAR
  8,6482
  %0,24
 • EURO
  10,1591
  %0,41
 • ALTIN
  494,25
  %0,42
 • BIST
  1.399
  %0,94
GÜLER; VEDA ETTİ

GÜLER; VEDA ETTİ

Boğazlıyan’ında bağlı bulunduğu Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürlüğü’nde Şube Müdürü Abdullah Güler, Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü olarak atandı.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ile Yönetim Kurulunun takdir ve tensipleriyle Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü olarak atandığını belirten Abdullah Güler, “Bu görevi bizlere tevdi eden Genel Müdürümüz Sayın Rıdvan Duran ile Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Allah mahcup etmesin”

Güler, açıklamasında şunları söyledi.

“Kurucu Şube Müdürü olarak atandığım Çorum Şubemize, Yozgat ilinin bağlanmasıyla yapımız daha da güçlenmiştir. Yiğitler diyarından olan siz Yozgatlı dostlarımla çalışmaktan her zaman mutluluk duydum. Çalıştığımız zaman dilimi içerisinde çözüm odaklı olmamız temel prensibimiz olmuştur. Sizlerin her birini ayrı ayrı tanımış olduğumdan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Sizlerle geride bıraktığımız iz ve güzel anıların bir hoş seda olarak kalmasını temenni ederim. Yozgat ilinde çalıştığımız bu dönem içerisinde güzel dostluklar oluşturduğumun bilincindeyim hamdolsun.

Değerli dostlarım sizlere bu yazıyı bir veda yazısı maksadıyla değil bir vefa yazısı maksadıyla yazdığımı bilmenizi isterim. Benim sizlere bir vefa borcumun olduğu düşüncesindeyim. Bu düşünceyle yeni görev yerimiz Denizli olması sebebiyle eğer Denizli’ye yolunuz düşerse muhakkak sizleri beklerim. Ben dostlukların baki olduğu düşüncesine sahip olduğum için bana her daim ulaşabilirsiniz.

Böyle güzel düşüncelerle ve dostluklarla buradan ayrılıyor olmaktan müteşekkirim. Sizlere buradan veda ederken hepinizden hakkınızı helal etmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM