• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,01
 • BIST
  %1,60
Gür; Roma Hamamına Hayran Kaldı

Gür; Roma Hamamına Hayran Kaldı

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Nafi Güral’ın kızı, NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, tarihi eser karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek, Roma Hamamı’nın muhteşem ve eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu belirterek, bölgenin turizme kazandırılıp mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

                Yozgat Valisi Kadir Çakır’ı ziyaret eden Hediye Güral Gür, Vali Çakır ile birlikte Roma Hamamı’nda incelemelerde bulundu, tarihi Roma hamamına hayran kaldı.

“HEDİYE GÜRAL GÜR, VALİ KADİR ÇAKIR’I ZİYARET ETTİ”

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Nafi Güral’ın kızı, NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Yozgat Valisi Kadir Çakır’ı ziyaret etti. Hediye Güral Gür, Vali Çakır’ın yeni görevini tebrik ederek başarılar diledi.

“YATIRIM KONUSUNDA BİLGİLENDİRME YAPILDI”

Yozgat’ın tarihi, turistik ve doğal güzellikleri ile termal yatırım imkanlarıyla alakalı katılımcılara sunum yapıldı. Toplantıya, Vali Kadir Çakır, NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, NG Oteller Genel Müdürü Mustafa Kamil Berk ve Fil Adam Reklam ve Danışmanlık Firma Sahibi Emre Süer katıldı.

“TARİHİ ROMA HAMAMINA HAYRAN KALDI”

Yapılan toplantının ardından Sarıkaya Roma Hamamı’nı ziyaret ederek, Vali Kadir Çakır ile birlikte incelemelerde bulunan Hediye Güral Gür, tarihi eser karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek, Roma Hamamı’nın muhteşem ve eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu belirterek, bölgenin turizme kazandırılıp mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Vali Çakır ise, Hediye Güral Gür’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM