• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %0,47
GÜZEL UZUNLUMUZU DAHA DA GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

GÜZEL UZUNLUMUZU DAHA DA GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

Beldelerin gözdesi olan Uzunlu’da yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren AK Parti’nin Uzunlu Belediye Başkanı ve adayı Turan Koç’un tekrar aday gösterilmesi belde de sevinçle karşılandı. Başarılı çalışmalarıyla belde halkının takdirini kazanan ve yüreğinde taht kuran Turan Koç, “Hizmete yeniden talibiz. Bunun için 31 Mart’ta belde halkımızdan hizmetlerin devamı için, yatırım için, projeler için, güçlü bir Uzunlu için bir kez daha destek istiyoruz” dedi.

                AK Parti Uzunlu Belediye Başkanı ve adayı Turan Koç, “Çok mutluyuz. Önemli bir göreve tekrar talip olduk. Uzunlu’lu hemşerilerimiz sağolsunlar bizi yalnız bırakmadı. Omuzlarımızdaki yük bir kat daha arttı. Uzunlu’ya hizmet etmek için bu yola çıktık. Partimizde bizi bu göreve tekrar layık gördü. İnşallah halkımızın da desteği ile önümüzdeki 5 yıl hemşerilerimize hizmet etmeye çalışacağız” dedi.

AK Parti’nin Uzunlu Belediye Başkanı ve adayı Turan Koç ‘un 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi tekrardan aday gösterilmesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Başarılı çalışmalarıyla belde halkının yüreğinde taht kuran Turan Koç, 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanarak, beldesi için yaptığı hizmetlerle de ön plana çıktı.

Uzunlu Belediye Başkanı Turan Koç, hizmete yeniden talip olduklarını belirterek, “Tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte canla başla çalışacağız. AK Parti siyaseti hizmet siyasetidir. Biz bu zamana kadar ‘hizmetkar olmaya geldik’ dedik ve bunu da gösterdiğimize inanıyorum. Uzunlu’da hizmete yeniden talibiz. Bunun için 31 Mart’ta hizmetlerin devamı için, yatırım için, projeler için, güçlü bir Uzunlu için bir kez daha destek istiyoruz” dedi.

“AK Parti kadroları olarak siyasette, hizmette ve belediyecilikte çığır açmış bir liderin arkasında hizmet ediyoruz” diyen Koç, şunları aktardı.

“Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, belediyecilikte çığır açmıştır. AK Parti belediyeciliği, kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsla değil azimle çalışan, gönüllere dokunan bir belediyeciliktir. AK Parti kadroları, ‘halka hizmet, hakka hizmettir’ düsturuyla yerelde birçok başarılı çalışmayı hayata geçirmiştir. Milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için AK Parti kadroları iş başındadır. Tevazu, samimiyet ve gayret anlayışıyla insanlarımızın sadece oylarına değil gönüllerine de talip olduk.”

Koç, “Biz mevki makama talip olmadık. Biz insana hizmetkar olmaya talip olduk. Hizmetkar olabilmenin yolu da siyasettir. Makamlar gelir geçer ama hizmetler hep kalır. Bu duygu ve düşüncelerle adaylığımın Uzunlu’muza, Boğazlıyan’ımıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerinde bulundu.

“VATANDAŞLARIMIZIN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ”

Bu seçimin çok önemli olduğunu dile getiren Turan Koç, “Biz iktidar partisi olarak tekrar Uzunlu Belediyesini almak ve Uzunlu’nun kadirşinas halkına iktidarın gücüyle hizmetlerimizi artırmayı istiyoruz. Bunu birçok kez dile getiriyoruz, kapımız ardına kadar hep açık. Temel hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şeffaf bir belediyecilik olacaktır. Çıkmış olduğumuz bu yolda Uzunlu’da gerek AK Parti, gerekse diğer partilere gönül veren vatandaşlarımızın da destek vereceğine yürekten inanıyorum” açıklamalarında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM