• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
HALICI; GÜVEN TAZELEDİ

HALICI; GÜVEN TAZELEDİ

BORSAYA YAKIŞAN SEÇİM OLDU

Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanı Harun Halıcı, güven tazeledi.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanı Harun Halıcı; “Boğazlıyan’ın gelişmesine daha fazla katkı sağlayacak yeni fikir ve projeler üreteceğimiz kazanımlarla dolu yeni dönem olması hedefliyoruz” dedi.

Boğazlıyan Ticaret Borsası olağan genel kurulunda mevcut Başkan Harun Halıcı, güven tazeledi.

Borsa üyeleri, oda binasında geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağan genel kurulda sandık başına gitti. Seçimlerde mevcut Başkan Harun Halıcı, güven tazeledi.

Seçimlerin bir demokrasi şöleni şeklinde geçtiğini belirten Başkan Harun Halıcı, “Seçimlere çok yoğun bir katılım oldu. Demokratik bir ortamda seçimleri yaptık. Seçimlerin öncelikle borsamıza, Boğazlıyan’ımıza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Kurum olarak en büyük misyonumuz üyelerimizin ticari hayatlarına ivme kazandırmak ve önce ilçemiz ekonomisine ardından da ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır” diyen Halıcı, “Yeni süreçte de üyelerimizin yeniden desteğini alarak çok daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Seçimin hayırlı olması dileğinde bulunan Halıcı, “Boğazlıyan Ticaret Borsası, ilçenin en köklü kurumları arasında yer alıyor. Seçimlerimizi tamamladık. Seçilen komite ve meclis üyelerimiz, sorumluluk bilinciyle çalışacaktır. Seçime katılarak demokratik haklarını kullanan üyelerimize teşekkür ediyorum. Boğazlıyan’ın gelişmesine daha fazla katkı sağlayacak yeni fikir ve projeler üreteceğimiz kazanımlarla dolu yeni dönem olması hedefliyoruz” dedi.

Boğazlıyan Ticaret Borsası, üyeleri şu isimlerden oluştu.

“Harun Halıcı, Murat Akça, Taylan Aksu, Mehmet Aktaş, Özgür Ekici, H. Alpaslan Coşar, Bekir Polat, Ali Uyar, Memiş Baran, Ayhan Ayık, Abdurrahman Alkan, İlhami Fidancı, Bülent Eser ve Ali Zorlu.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM