• DOLAR
  12,4032
  %0,28
 • EURO
  14,0104
  %0,01
 • ALTIN
  712,16
  %-0,10
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Halıcı’dan Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Halıcı’dan Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileğinde bulunurken, Başkan Halıcı ise; “Başkanımızın önderliğinde, nasıl kendisi Türkiye ekonomisine değer katıyorsa, üyelerimizin tüccarımızın esnafımızın önünü açıyorsa biz de Boğazlıyan ekonomisine onun liderliği ve abiliği öncülüğünde devam edeceğiz” dedi.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, beraberinde Meclis Başkanı Yaşar Karataş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köksal Ustaoğlu, Alpaslan Coşar, Taylan Aksu, Abdurrahman Alkan ve Genel Sekreter Ali Ayık’la birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileğinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ise Boğazlıyan’da seçim dönemini kardeşçe, demokratik bir ortamda tamamladıklarını, yönetim kurulu ve meclisi oluşturduklarını söyledi.

Halıcı, “Biz de Rifat Başkanımızın önderliğinde, nasıl kendisi Türkiye ekonomisine değer katıyorsa, üyelerimizin tüccarımızın esnafımızın önünü açıyorsa biz de Boğazlıyan ekonomisine onun liderliği ve abiliği öncülüğünde devam edeceğiz” dedi.

Yeni dönemde lisanslı depoculuk ile ilgili girişimleri sürdüreceklerini aktaran Halıcı, “Bu konuda Başkanın inanılmaz destekleri oldu. Başkanımızla her zaman iyi ilişkiler oldu. Onun tavsiyeleri bizim için çok kıymetli. Kendisi Türkiye’nin en iyi birikimi. Kendisinden feyz alıyoruz. Kendisi ile çalışmaktan onur duyuyoruz. Bizlere çok güzel bir vizyon sunuyor. Kendisine müteşekkiriz. Başkanımızla inşallah bu dönemde de tekrar beraber olmak istiyoruz. Bütün arkadaşlarımızla yanındayız” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM