• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HALKBANK’TAN GİRİŞİMCİLERE ÇAĞRI

HALKBANK’TAN GİRİŞİMCİLERE ÇAĞRI

Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürlüğü girişimcilere çağrı yaparak, uygun ödeme seçenekleri ile girişimcilere kredi desteği vereceğini açıkladı.

Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürü Abdullah Şahin, uygun ödeme seçenekleri ile girişimcilere kredi desteği verileceğini açıkladı.

45 yaşını aşmamış olan girişimcilere kredileri ile farklı özelliklere sahip girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmanın hedeflendiği destek vizyonu kapsamında Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürlüğü’nce girişimcilere uygun ödeme seçenekleri ile girişimcilere kredi desteği verileceğini belirten Şahin, “En az 1 yıllık faaliyeti olan girişimcilere yüzde 1,23 faiz oranı ile 250 Bin TL’den başlayan kredi imkanı sunulacak” dedi.

“GİRİŞİMCİLERİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FİNANSMAN HALKBANK’TA”

Halkbank girişimcileri desteklemek için yeni finasman imkanını hayata geçiriyor. Buna göre, girişimcilere 250 bin liradan başlayan ve 36 aya kadar vadeli kredi imkanı sunulacak.

“ÜRETEN TÜRKİYE’NİN BANKASI’NDAN GİRİŞİMCİ KREDİSİ FIRSATI”

Boğazlıyan Halk Bankası Şube Müdürlüğü girişimcilerin iş hayatında daha aktif olmasını sağlamak için girişimci kredi desteği başlattı.

Girişimcilere Halkbankası 36 ay vade ve 250 Bin TL’den başlayan kredi imkanı sunuyor.

Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürü Abdullah Şahin, uygun ödeme seçenekleri ile girişimcilere kredi desteği verileceğini açıkladı.

45 yaşını aşmamış olan girişimcilere kredileri ile farklı özelliklere sahip girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmanın hedeflendiği destek vizyonu kapsamında Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürlüğü’nce girişimcilere uygun ödeme seçenekleri ile girişimcilere kredi desteği verileceğini belirten Şahin, “En az 1 yıllık faaliyeti olan girişimcilere yüzde 1,23 faiz oranı ile 250 Bin TL’den başlayan kredi imkanı sunulacak. Halkbankası olarak bu kapsamda; girişimcileri destekleme vizyonu kapsamında özel kredi seçeneklerini hayata geçirdi”

Boğazlıyan Halkbankası Şube Müdürü Şahin, 250 bin liradan başlayan ve 36 aya kadar vadeli krediden faydalanmak isteyen girişimcileri kredi hakkında detaylı bilgi almak için bankaya davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM