• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
HASSAS ÇALIŞMA!..

HASSAS ÇALIŞMA!..

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Sağlık Bakanlığı’nın aldığı tüm tedbirleri ilçemizde de uyguluyoruz. Panik olmadan, tedbiri elden bırakmadan bu süreci hep beraber atlatacağız. Hep beraber tüm hijyen koşullarına uyacağız” dedi.

“PANİK YOK, TEDBİRLİ OLACAĞIZ”

Boğazlıyan Belediyesi’nce ilçe genelinde yürütülen sağlık tedbirleri kapsamında, vatandaşların yoğun kullandığı alanlar periyodik olarak dezenfekte ediliyor.

Tüm Dünya’yı tehdit eden ve ülkemizde de görülen coronavirüs vakasının ardından, Sağlık Bakanlığı Coronavirüs Bilim Kurulu’nca uygun görülen tedbirler Boğazlıyan’da da hassasiyetle uygulanıyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Küresel ölçekli yaşanan coronavirüsüne karşı yürütülen hijyen çalışmaları kapsamında, vatandaşların yoğun kullandığı alanları ilaçlayarak, dezenfekte edilmesi için hassas bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

“Vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diyen Başkan Coşar, “İlçede vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar özel ekiplerle dezenfekte etti. Bu nedenle temizlik ve ilaçlama çalışmalarımıza yoğunluk verdik. Corona virüsü salgınına karşı Boğazlıyan Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm çalışmaları titizlikle sürdüreceğiz” dedi.

“HALKIMIZIN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİZİM ÖNCELİĞİMİZDİR”

Dünyayı tehdit eden corona virüs salgınına karşı gece gündüz demeden çalıştıklarını aktaran Başkan Coşar, “Halkımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Son günlerde ortaya çıkan corona virüsten dolayı hijyen kurallarına biraz daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. İlçemizde yollar su ile yıkanarak temizlendi. Ardından ise ilaçlama ekibi tarafından dezenfekte edildi. Ayrıca; ilçede bulunan işyerlerinde de dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Rutin olarak yapılan temizlik ve ilaçlama çalışmalarımıza daha fazla ağırlık veriyoruz. Hizmet Binalarımızda, parklarımızda, pazar yerlerimizde, hastane giriş ve çıkışlarında, yollarımızda ve kaldırımlarda dezenfektan çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Halkımızın yoğun olarak kullandığı tüm bölgeleri en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz ve hijyen kurallarını yerine getiriyoruz.

Belediye olarak bütün imkanlarımızı seferber ettik. Ekiplerimiz temiz, sağlıklı ve daha güzel bir Boğazlıyan için sahada gece-gündüz çalışıyorlar. Ayrıca işyerlerinde de dezenfekte çalışmalarımız sürüyor ifadelerinde bulunarak, Sağlık Bakanlığı’nın aldığı tüm tedbirleri ilçemizde de uyguluyoruz. Panik olmadan, tedbiri elden bırakmadan bu süreci hep beraber atlatacağız. Hep beraber tüm hijyen koşullarına uyacağız” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM