• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
HATİP; GÜVEN TAZELEDİ

HATİP; GÜVEN TAZELEDİ

Boğazlıyan Şoförler ve Otomobilciler, Nakliyeciler Esnaf Odası seçimlerinde Başkan Ahmet Hatip, bir kez daha güven tazeledi.

Hafta sonu gerçekleştirilen Genel Kurul’da üyelerin tamamının oyunu alan Hatip, “Yapılan seçimimizde bana ve yönetimime tekrar hizmet etme imkanı veren değerli üyelerime ayrı ayrı teşekkür ederim. Camiamıza hayırlara vesile olsun” dedi.

Boğazlıyan Şoförler ve Otomobilciler, Nakliyeciler Esnaf Odası seçimi, üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası M. Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Başkan Yardımcıları Feramuz Bozoğlu ve Latif Manyas, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Erkoç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yazılıtaş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Öcal Öcalan, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kılıçaslan, siyasi parti temsilcileri, davetliler ve şoför esnafı katıldı.

Açılış ve divan kurulunun oluşturulması ile başlayan Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından faaliyet ve denetim raporunun okunması, bütçe raporlarının ibra edilmesi sonrasında dilek ve temennilere geçildi.

Başkan Ahmet Hatip’in selamlama konuşmasının ardından yapılan oylamada, tek aday olan Ahmet Hatip bir kez daha güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçildi.

Hatip yaptığı konuşmada; “Yapılan seçimimizde bana ve yönetimime tekrar hizmet etme imkanı veren değerli üyelerime ayrı ayrı teşekkür ederim. Camiamıza hayırlara vesile olsun, hepinize saygılarımı sunarım” dedi.

İLK TEBRİK BAŞKAN COŞAR’DAN

Bir kez daha Boğazlıyan Şoförler ve Otomobilciler, Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Hatip’i makamında ziyaret ederek tebrik eden Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YÖNETİM KURULU

Boğazlıyan Şoförler ve Otomobilciler, Nakliyeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.

“Başkan; Ahmet Hatip, Apdullah Metin, Mehmet Ali Alpaslan, Gökhan Özen, Erkan Eroğlu, Kerem Aydemir ve Köksal Kılıçaslan. Denetleme Kurulu Asil Üyeler ise Bülent Mutlu, Muarrem Yıldırım ve Serhat Turgut’tan oluştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM