• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

FUAT OKTAY OSB’NİN TAPUSU ALINDI!

Boğazlıyan’ın hayalinin gerçekleştiği Organize Sanayi Bölgesi’nin tapusu alındı. Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Hayal gerçek oldu. Hedefimiz, fabrikaların bir an önce kurulması, ilçe insanının istihdam edilmesi, Boğazlıyan’ın ekonomisine katkıda bulunulmasıdır” dedi.

Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile başlayan pozitif trendi daha güçlü bir şekilde devam ettirecek olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin tapusu alındı.

Başkan Gökhan Coşar, “Boğazlıyan OSB ile inşallah çok daha güçlü bir büyümeyi yakalamış olacağız. Bu büyümenin temelinde de yatırımlar olacak. Bu yatırımlar vatandaşımıza, gençlerimize yeni iş kapıları açacak. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Organize Sanayi Bölgesi’nin tapusunun alınması Boğazlıyan’da sevinçle karşılandı.

Boğazlıyan’ın potansiyeline büyük katkı sağlayacak olan OSB ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması ile birlikte ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi için OSB’nin önemine vurgu yapan, 31 Mart seçimlerinin ardından gece-gündüz mesaisini Boğazlıyan için harcayan Başkan Coşar’ın OSB projesi ile ilçede üretim, istihdam ve ihracata katkı sağlayacak. Üretimin artması ile ilçe ekonomisi daha da güçlenecek.

Konuyla ilgili Gazetemize açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Yıllardır konuşulan ve hayal edilen, göreve geldiğim ilk günden itibaren öncelikli olarak üzerinde durduğum Organize Sanayi Bölgesi için verdiğimiz emeklerin her geçen gün meyvelerini topluyoruz” dedi.

“Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi alanının en büyük parseli olan 107 ada, 57 parsel numaralı taşınmazın hazineden bedelsiz olarak devir işlemini gerçekleştirebilmenin sevinci, heyecanı ve mutluluğunu yaşıyorum” diyen Başkan Coşar, şunları aktardı.

“İlçemiz için işbirliği içerisinde güzel işler çıkararak, en kısa zaman içerisinde bu parsel üzerinden bölgemizi yatırım yapılabilir hale getirebilmeyi ve gençlerimize iş imkanı sunmayı hedefliyoruz.

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi ile daha da gelişecek, iş hacmi artacak ve bir cazibe merkezi olacaktır. Bu önemli adımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Boğazlıyan’ımız için hayırlı olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM