• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,67
 • ALTIN
  %0,44
 • BIST
  %-0,15
HAYALLER GERÇEKLE BULUŞUYOR

HAYALLER GERÇEKLE BULUŞUYOR

Boğazlıyan’ın yüz yıllık hayallerini bir bir gerçekle buluşturan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yol talebi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın tensipleriyle karşılık buldu. Daha güvenli ve kesintisiz ulaşım için Başkan Coşar’ın talep ettiği 1 milyar tutarındaki 241 kilometrelik sıcak asfalt talebi, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın tensipleriyle yatırım programına alındı.

Boğazlıyan halkının daha güvenli ve kesintisiz ulaşım imkanının sağlanması için Boğazlıyan – Felahiye, Boğazlıyan – Çayıralan, Boğazlıyan Yozgat (Atatürk Yolu) ve Boğazlıyan – Sorgun devlet yolunun programa alınması talebi kabul gördü.

Boğazlıyan’ı daha ileri taşımak adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Coşar’dan dev bir yatırım hamlesi daha geldi. Bir yandan Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere yeni yatırım alanlarıyla Boğazlıyan’da iş ve istihdam yaratma adına çalışmalarını sürdüren, diğer yandan da Boğazlıyan’ın potansiyellerini harekete geçiren Başkan Coşar, Boğazlıyan’ın yüz yıllık hayallerini bir bir gerçekle buluşturmaya devam ediyor.

Boğazlıyan’a sağladığı, ekonomik, sosyal ve kültürel hizmetlerle isminden sıkça söz ettirmeye devam eden Başkan Gökhan Coşar, seçildiği günden itibaren gecesini gündüzünü Boğazlıyan’a ve hemşerilerine vakfederken, yapmış olduğu çalışmalar, ortaya koyduğu projeler ve sağladığı istihdamla Boğazlıyan’ın umudu oldu.

Boğazlıyan’a yapmış olduğu hizmet ve yatırımlarla Yozgat’ta da isminden sıkça söz ettiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar, çalışmaya, hizmet üretmeye ve Boğazlıyan’a kazandırmaya devam ediyor.

Göreve seçildiği günden itibaren seçim sürecinde verdiği tüm vaadleri kısa sürede gerçekle buluşturan, Türkiye’de rekor sürede Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulumunu tamamlayan Başkan Coşar, halkın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarla gönül belediyeciliğini nakış nakış işliyor.

Belediye Başkanı Coşar, geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ın himayelerinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’in teşrifleri ile gerçekleştirilen toplantıdaki 1 milyar liralık talebi karşılık buldu.

Boğazlıyan halkının daha güvenli ve kesintisiz ulaşım imkanının sağlanması için Boğazlıyan – Felahiye, Boğazlıyan – Çayıralan, Boğazlıyan Yozgat (Atatürk Yolu) ve Boğazlıyan – Sorgun devlet yolunun programa alınması talebi kabul gördü.

MÜJDEYİ BAŞKAN COŞAR VERDİ

Konu ile ilgili bir  açıklama yapan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçe adına talep edilen çalışma ve yatırımların olumlu sonuçlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.            Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’a Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ve AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’e teşekkür eden Başkan Coşar, şu bilgileri paylaştı.

İLÇEMİZE HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

“Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendi’nin himayelerinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Beyefendi ve Seçim İşleri Başkan Yardımcımız ve Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer Beyefendi’nin teşrifleri ile geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen ortak değerlendirmelerde bulunduğumuz Yozgat istişare toplantısında ilçemiz adına talep ettiğimiz çalışmalar ve yatırımlar konusunda önemli ve aynı zamanda olumlu sonuçlar alınmıştır.

101 milyon TL bedelli 38 km’lik Boğazlıyan – Felahiye yolunun hızlandırılması,

117 milyon TL bedelli 42 km’lik Boğazlıyan – Çayıralan yolunun hızlandırılması,

250 milyon TL bedelli 86 km’lik Boğazlıyan – Yozgat İl yolunun (Atatürk Yolu) 2021 ek yatırım programına alınması,

400 milyon TL bedelli 75 km’lik Boğazlıyan – Sorgun devlet yolu 2021 ek yatırım programına alınmıştır.

Daha güvenli ve kesintisiz bir ulaşım imkanı tesis edecek bu önemli kazanımlar için, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendi’ye, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Beyefendi’ye ve Seçim İşleri Başkan Yardımcımız ve Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer Beyefendi’ye ilçemize göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM