• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HAYAT BULAN YATIRIMLAR

HAYAT BULAN YATIRIMLAR

“Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, İstihdam ve Yatırımlarla İlçenin Geleceğine Değer Katıyor”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçenin geleceğine yönelik hayati önem taşıyan yatırım ve istihdam projeleriyle ilerlemeye devam ediyor. Vizyoner adımlarıyla tanınan Başkan Coşar, Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilen yoğun çalışmaları yakından takip ederek ilçenin ekonomik gelişimine değer katmaya devam ediyor.

Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde devam eden inşaat faaliyetleriyle birlikte, Boğazlıyan’ın geleceğine büyük katkı sağlayacak önemli yatırımcıların ilçeye gelmesini hedefleyen projeler şekilleniyor. Bu proje kapsamında, Cüno Tekstil ve Mikro ile Astar Kumaş üretimi yapacak olan firma da istihdam sağlama yolunda önemli bir adım attı.

Boğazlıyan’ın gelişimi ve değişiminde aktif bir rol üstlenen Başkan Gökhan Coşar, vatandaşların ihtiyaçlarına odaklanan projeleri sayesinde ilçede olumlu sonuçlar elde ediyor. Başkan Coşar’ın liderliğinde gerçekleştirilen projeler, yaşam kalitesini artırırken, istihdam olanaklarını da genişletmeye devam ediyor. Cüno Tekstil ve Mikro ile Astar Kumaş üretimi yapacak firma gibi yatırımcılar, ilçede yüzlerce kişiye istihdam fırsatı sunarak bölgenin ekonomik büyümesine katkı sağlayacak.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, vizyoner adımlarıyla ilçenin geleceğine değer katmaya devam ediyor. Boğazlıyan’da inşaatı devam eden Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde yoğun bir çalışma süreci yaşanırken,  Boğazlıyan ekonomisi için büyük önem arz eden ve büyük ölçekli yatırımcıların gelmesi noktasında ilçemizin bel bağladığı Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmaları yerinde takip eden Başkan Coşar’ın asırlık projesi gün yüzüne çıkıyor.

İlçemizde istihdama önemli derecede katkı sağlayan Cüno Tekstil ile Mikro ve Astar Kumaş üretimi yapacak olan firma da temellerini attı.

Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile gönüllere dokunmaya devam eden Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak olan Cüno Tekstil ile Mikro ve Astar Kumaş üretimi sektöründe Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladığını duyurdu.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve yatırımlara imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hizmetlerinde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunarken, iş ve istihdam yaratan, yürüttüğü kalkınma hamlesi projesi kapsamında OSB’de önemli bir adım daha atıldı.

-“YÜZLERCE KİŞİYE EKMEK KAPISI OLACAK”-

Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen, vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile gönüllere dokunmaya devam eden Başkan Coşar, yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak olan Cüno Tekstil ile Mikro ve Astar Kumaş üretimi sektöründe Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladığını duyurdu.

“Daha çok üretim, Daha çok iş imkanı, Daha çok fabrika için çalışıyoruz” diyen Başkan Coşar,

“Fuat Oktay OSB’de üretim yapacak fabrikaların arasında bulunan Kayserili Tekstil firması, alanındaki çalışmalarına devam ediyor. 66 dönüm sanayi alanı üzerinde kurulacak. Mikro ve Astar Kumaş üretimi yapılacak. İlk etapta yaklaşık 300 kişiye istihdam imkanı sağlayacak. Ayrıca Kivi Teknoloji, fabrika inşaatı da son hızla sürdürüyor. Üretim yapacak olan tüm yatırımcıların başımızın üzerinde yeri vardır” dedi.

Yatırım ve istihdamın üssü Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde altyapı çalışmaları ve üstyapı çalışmalarının da hızla devam ettiği bilgisini paylaşan Coşar, “Bölgemizde planlı şekilde yatırımlarımıza yön vererek hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz” açıklamasında bulundu.

İlçemizde dev projelerin tamamlanmasıyla birlikte, daha çağdaş bir ilçe haline gelmesi ve yaşanabilirlik standartlarının yükselmesi bekleniliyor. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM