• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
HAYIR DUALARINI ALDILAR

HAYIR DUALARINI ALDILAR

Boğazlıyan Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Okul Müdürü Serdar Keskin öncülüğünde, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nce başlatılan ‘Meslek liseleri ailelerle buluşuyor’ projesi kapsamında Dereçepni Köyü’nü ziyaret etti, köyde bulunan hasta ve yaşlılarla tek tek buluşan öğrenciler, hastaların tansiyonunu ölçerek, hayır dualarını aldılar.

Boğazlıyan Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, beraberinde Okul Müdürü Serdar Keskin öncülüğünde Dereçepni Köyü’nü ziyaret etti. Köyde bulunan hasta ve yaşlılarla tek tek buluşan öğrencileri, hastaların tansiyonunu ölçerek, hayır dualarını aldılar.

Boğazlıyan Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nce başlatılan ‘Meslek liseleri ailelerle buluşuyor’ projesi kapsamında Dereçepni Köyü’nü ziyaret etti.

Köyde bulunan yaşlı ve hastaların kapısını tek tek çalan öğrenciler, hastalar tarafından içilen ilaçların son kullanma tarihlerini inceleyip bilgiler verdi, daha sonra tansiyonlarını ölçerek moral ve motive aşıladı.

Öğrencilere ev sahipliği yapan hasta ve yaşlılar, Okul Müdürü Serdar Keskin ve öğretmenler başta olmak üzere öğrencilere teşekkür ederek, “Allah sizlerden razı oldunuz. Bu ziyaretiniz bizlere fazlasıyla moral verdi” diye ifade ettiler.

Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Keskin, sosyal sorumluluk kapsamında bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini belirtti.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nce başlatılan ‘Meslek liseleri ailelerle buluşuyor’ projesi kapsamında ziyaretlerini Dereçepni Köyü’ne gerçekleştirdiklerini aktaran Keskin, projenin amacının ailelerin hayatlarını kolaylaştırarak maddi ve manevi dokunuşlarla onları mutlu etmek olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM