• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
HAYIRLI BİR YIL DİLEĞİNDE BULUNDU

HAYIRLI BİR YIL DİLEĞİNDE BULUNDU

Yozgat Valisi Ziya Polat, 2021 yılının son saatlerinde kentin huzuru ve güvenliği, vatandaşların sağlığı için çalışan kamu görevlilerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı, “2022 yılının, ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve tüm insanlık için hayırlı ve sağlıklı bir yıl olmasını dilerim” dedi.

Ayrıca; 2021 yılının son saatlerinde Şehir Hastanesi’nde dünyaya gelen bebeği ziyaret eden Vali Ziya Polat, bebeğin ailesine göz aydınlığı vererek sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür dileğinde bulundu.

Hastane, 112 Acil Çağır Merkezi ve Sivas- Ankara kara yolunda bulunan polis ve jandarma uygulama noktasını ziyaret eden Yozgat Valisi Ziya Polat, burada yaptığı açıklamada; yeni yılda görevi başında olan çalışanları ziyaret ettiklerini söyledi.

Devletin emrinde, milletin hizmetinde alınan tedbirlerin vatandaşın huzur ve güvenliği için alındığını belirten Vali Polat, “Gecenin ayazında milletin huzur ve güvenliği için 7/24 çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görevlilerimizin yeni yılını kutladık. 2022 yılının devletimize, milletimize, insanlığa, barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum” dedi.

“2021 yılını geride bırakıyor; yeni umut ve heyecanlarla hep birlikte yeni bir yıla giriyoruz” diyen Vali Polat, “Öncelikle, 2022 yılının, ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve tüm insanlık için hayırlı ve sağlıklı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, huzura, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini diliyorum. Yeni yılın evvelkilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık ve afiyet içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması, gönülden temennimdir.

Yeni bir yıl bizlere geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle ülkemizin kalkınması ve gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirerek, geleceğe ilişkin yeni planlar yapma konusunda fırsat veriyor.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının bir kez daha hayırlara vesile olmasını, 2021’den çok daha huzurlu, bereketli, sağlıklı ve umut dolu bir yıl olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yozgat Valisi Ziya Polat’a Belediye Başkanı Celal Köse ve İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, eşlik etti.

Ayrıca; 2021 yılının son saatlerinde Şehir Hastanesi’nde dünyaya gelen bebeği ziyaret eden Vali Ziya Polat, bebeğin ailesine göz aydınlığı vererek sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür dileğinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM