• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına yeniden seçilen Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri Koray Can, Ersan Dağdeviren, Dursun Açıkyürek İle Yenifakılılar Dernek Başkanı Cengaver Dağ ve Hacı Hüseyin Dayı, Genç Yozgatlılar Derneği Başkanı Ferdi Köse, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, açıklamasında; 30 Mayıs’ta yapılan genel kurulda tekrar üyelerin teveccühü ile yeniden göreve getirildiklerini belirterek, “Bu anlamda Kayseri Gazeteciler Cemiyeti yeni bir süreci başladı ve kamu kurum kuruluşları ve STK’ların hayırlı olsun ziyaretleri de yoğun bir şekilde devam etmektedir. Her zaman yanımızda olan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı meslektaşımız gazeteciler cemiyeti üyesi daha önce bir çok yönetimde görev almış Deniz Çağan’ı ve ekibini burada ağırlamaktan da son derece mutluyuz. Tabiki sosyal faaliyetlerin yanında şehre ve özellikle bölgeye güç katacak projelere de imza atıyor. Bu anlamda da kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, açıklamasında;  Kayseri Gazeteciler Cemiyeti seçimlerinde güven tazeleyerek başkanlık koltuğuna geçen Başkan Metin Kösedağ ve Yönetim kurulunu tebrik ederek, “Metin Kösedağ’a hem hayırlı olsun ziyaretine geldik hem de bir teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Çünkü Kayseri’de Yozgatlılar Federasyonununda bir hayli haberlerine yer veriliyor. Bu da bizi ayrıca memnun ediyor. Bundan sonraki süreçlerde inşallah bizim yaptığımız faaliyetleri yine basın yoluyla halkımıza hemşerilerimize duyurabileceğimizin garantisini almış gibi görünüyoruz. Seçildiğimiz günden bugüne kadar  yaklaşık  9 ay oldu. Bu süreç içerisinde bir hayli hızlı bir çalışmayla hızlı bir süreçte bugünlere geldik. Tabi biz Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etmemizin en büyük sebeplerinden biriside en başta söylediğim gibi hem hayırlı olsun ziyareti hem de teşekkür ziyareti. ” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM