• DOLAR
  %0,49
 • EURO
  %0,21
 • ALTIN
  %0,41
 • BIST
  %-0,31
HEDEF; GÜÇLÜ BOĞAZLIYAN GÜÇLÜ TÜRKİYE

HEDEF; GÜÇLÜ BOĞAZLIYAN GÜÇLÜ TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, Türkiye olarak her türlü zorluğun üstesinden gelecek bir aile olduklarını belirterek, “Bizi bir çok alanda dize getiremeyenler, getirmek istedikleri alanda ise çok daha güçlenerek yoluna yürüyen bir Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan var. Bunları başaramadıklarında sürekli ekonomiden saldırma yoluna gittiler. Bunun sonucunda da ekonomi alanında da tam bağımsız bir Türkiye çıkacak” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı’nca düzenlenen “arabaşı” etkinliğine telefon bağlantısı ile katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, “Orta Anadolu’da Boğazlıyan’da Yozgat’ta ve Türkiye’de birlik, beraberlik ve dayanışma vardır. Büyük ve güçlü Türkiye ideali vardır. Buluşulan nokta orasıdır” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, arabaşı etkinliği şöleninde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile telefonla görüştü.

Tüm Boğazlıyan’a en kalbi sevgi ve saygılarını sunan Oktay, “Gençlerimizi ve sizleri yürekten selamlıyorum. Ses memlekette gelince, Boğazlıyan’dan Yozgat’tan gelince bizleri çok daha farklı motive ediyor. Boğazlıyan’da muhteşem bir kalabalık gözüküyor. Bu kalabalık Orta Anadolu olduğu zaman, Boğazlıyan, Yozgat olduğu zaman orada birlik beraberlik ve dayanışma vardır. Büyük ve güçlü Türkiye ideali vardır. buluşulan nokta orasıdır.

Bu kalabalık nasılki; Liderimiz etrafında dimdik duran bir Türkiye varsa şimdi ekonomi anlamında da tam bağımsızlık mücadelesinde bir Türkiye var. Dolayısıyla bu salonda da siz gençlerimizi görüyor olmak, duyuyor olmak sizin birlik ve beraberliğinizi hissediyor olmak bize güç veriyor. Başta AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci olmak üzere tüm katılanlara şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

“Özellikle şunu ifade etmek istiyorum; biz AK Parti olarak çok büyük bir aileyiz, Türkiye olarak” diyen Oktay, sözlerini şu şekilde sürdürdü.

“BOĞAZLIYAN OSB; İŞ VE İSTİHDAM YARATACAK”

“Her türlü zorluğun üstesinden gelecek bir aileyiz. Bizi bir çok alanda dize getiremeyenler, getirmek istedikleri alanda ise çok daha güçlenerek yoluna yürüyen bir Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan var.

Bunları başaramadıklarında sürekli ekonomiden saldırma yoluna gittiler. Bunun sonucunda da ekonomi alanında da tam bağımsız bir Türkiye çıkacak. Biz bir ve beraberiz, her zaman dayanışma içerisindeyiz. Bugüne kadar böyle oldu, bundan sonra da böyle olacak.

Boğazlıyan için, komşu ilçeler için söylüyorum. Boğazlıyan OSB ayağa kalktığında siz gençlerimizin istihdam ve işsizlik sorununu kökten çözülecek. İş ve aş bulmak için Boğazlıyan’dan başka yerlere gitme sıkıntınız olmayacak, inşallah dışarıdan Boğazlıyan’a istihdam için gelinecek. Çok daha güçlü bir Boğazlıyan’ı hep birlikte yakında göreceğiz.”

Başkan Gökhan Coşar ise, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı programı onurlandırdığı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM