• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %-0,05
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %1,38
HEDEF; İSTİHDAMI ARTIRMAK

HEDEF; İSTİHDAMI ARTIRMAK

İŞKUR İnsan Kaynakları Platformu etkinliği düzenledi.

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, Yozgat’ta faaliyet gösteren, İŞKUR’un hizmet ve imkânlarından geniş çaplı bir biçimde yararlanmak isteyen tüm firmaların Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğüne başvuru yapabileceklerini belirterek, “İşverenlerin İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile diyalog halinde olması istihdama sunulan katkıyı pekiştirecektir” dedi.

İŞKUR İnsan Kaynakları Platformu etkinliği düzenledi.

İŞKUR Genel Müdürü Oğuz Kaan Güldoğan, 81 İl Müdürlüğünde faaliyet gösteren İnsan Kaynakları (İK) Platformlarında görev alan İş ve Meslek Danışmanları ile “Etkili Müzakereler Yürütmek” konulu çevrim içi eğitimde bir araya geldi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, özel sektörde faaliyet gösteren firmaların insan kaynaklarına yönelik oluşturulan Platformda, İŞKUR ‘un sunduğu hizmet ve etkinliklerinin duyurulması, İŞKUR teşviklerinin tanıtılması, teşviklerin uygulanmasında karşılaşılan veya düzenlemede akla takılan genel konularda danışmanlık sağlanması, işbirliğini arttıracak her türlü kurumsal bilgi ve önerinin paylaşılması gibi konuların yer aldığını söyledi.

Yıldız, “İnsan Kaynakları Platformu İŞKUR – İşveren etkinliklerinin niteliğini arttırmak, bilgi akışını hızlandırmak adına işverenlerin İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile diyalog halinde olması istihdama sunulan katkıyı pekiştirecektir” dedi.

Yıldız, Yozgat’ta faaliyet gösteren, İŞKUR’un hizmet ve imkânlarından geniş çaplı bir biçimde yararlanmak isteyen tüm firmaların Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğüne başvuru yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM