• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HEDEF; KALİTELİ HİZMET

HEDEF; KALİTELİ HİZMET

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi Yozgat Şehir Hastanesinde Başhekim Uz. Dr. Kozan, “Türkiye’nin İlk Şehir Hastanesi olma özelliği olan hastanemizde vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunma adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim tek düşüncemiz ortak bir fikir ile vatandaşlarımıza hizmet etmek ve hastalarımızın hastanemizden memnun ayrılmalarını sağlamaktır” dedi.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, hastane personellerinin moral ve motivasyonlarının arttırılması ve vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmetini sunulması amacıyla  düzenlediği etkinliklere devam ediyor.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Sabür Zengin ile birlikte Yoğun Bakım Uzmanları ve Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlarıyla kahvaltıda buluştu. Yapılan kahvaltıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Tüm sağlık çalışanları ile zaman zaman bir araya gelerek daha iyi hizmet edebilmek için önerilerini dinlediklerini belirten Başhekim Uz. Dr. Kozan, şu açıklamalarda bulundu.

““Türkiye’nin İlk Şehir Hastanesi olma özelliği olan hastanemizde vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunma adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün bir araya geldiğimiz Doktorlarımız ile güzel bir ortamda fikir ve bilgi alışverişinde bulunduk. Bizim tek düşüncemiz ortak bir fikir ile vatandaşlarımıza hizmet etmek ve hastalarımızın hastanemizden memnun ayrılmalarını sağlamaktır.”

-“Hastaneye Doktor Takviyesi”-

Öte yandan Yozgat Şehir Hastanesi Hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda; Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Hekimi Op. Dr. Mustafa Rehan ile Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye) Hekimi Uz. Dr. Begüm Işık, hasta kabulüne başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM