• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
HEDEFİMİZ DAHA KALİTELİ YAŞAM

HEDEFİMİZ DAHA KALİTELİ YAŞAM

Yozgat’ın, ilçelerinin ve köylerinin alt yapısının en iyi şekilde tamamlanması, insanların yaşam kalitesini nasıl arttırabileceği ve onun kaygısı içerisinde olacaklarını belirten Vali Ziya Polat, “Aynı kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde ek bütçelerle bütçemizi 128 milyon 700 bin liraya çıkardık. Yozgat’ta bu yıl ilk defa beton yol uygulamasına geçtik. Birinci kat ve ikinci kat asfalt ile uğraşmayacağız. Kış ayından sonra beton yol uygulamalarına devam edeceğiz. 2021 yılı sıkıntısız bitti. Seneye kilit parke taşı çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi.

Yozgat Valisi Ziya Polat, İl Genel Meclisi Aralık Ayı toplantısına katıldı.

Toplantıda 2021 yılının genel bir değerlendirmesini yapan Vali Polat, 2022 yılında yapılacak çalışmalar hakkında da genel bilgi verdi.

İl Genel Meclisi Aralık Ayı Toplantısı Vali Ziya Polat’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Polat, burada yaptığı konuşmada, 2021 yılı yatırımlarına verdikleri destekten dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, Yozgat’ta bu yıl ilk defa beton yol uygulamasına geçtiklerini hatırlattı.   “Birinci kat ve ikinci kat asfalt ile uğraşmayacağız” diyen Vali Polat, “Kış ayından sonra beton yol uygulamalarına devam edeceğiz. 2021 yılı sıkıntısız bitti. Borçlandırmaya giderek seneye kilit parke taşı çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” açıklamasında bulundu.

Polat, 2022 yılı bütçesinin hayırlı olmasını dileyerek, “Aynı kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde Yozgat’ımızın, ilçelerimizin, köylerimizin alt yapısını en iyi şekilde nasıl yapabiliriz, insanlarımızın yaşam kalitesini nasıl arttırabiliriz onun kaygısı içerisinde olacağız. Ek bütçelerle bütçemizi 128 milyon 700 bin liraya çıkardık” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM