• DOLAR
  8,6619
  %-0,03
 • EURO
  10,1842
  %0,23
 • ALTIN
  490,67
  %-0,17
 • BIST
  1.392
  %-1,94
HEP BİRLİKTE BİR BAĞLARBAŞI İÇİN

HEP BİRLİKTE BİR BAĞLARBAŞI İÇİN

Boğazlıyan’ın sevilen ve tanınan simalarından Güngör Karakoç, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Bağlarbaşı Mahallesi’nden muhtarlık için yarışacak.

‘Hep Birlikte Bir Bağlarbaşı’ sloganı ile yola çıkan, gerek toplum ve gerekse sosyal hayata da hep birlikte katkı sağlanılması gerektiğine işaret eden Karakoç, “Mart ayında yapılacak yerel seçimlerinde Bağlarbaşı Mahallemize yeni bir soluk, yeni bir çehre kandırmak amacı ile aday oldum” dedi.

                Boğazlıyan’ın sevilen ve tanınan esnaflarından Güngör Karakoç, Bağlarbaşı Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Yaklaşan yerel seçimlerde Bağlarbaşı Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Karakoç, doğup büyüdüğü mahallesine hizmet yolunda farklı çalışma anlayışında bulunmak, dinamik ve sürekli hizmeti önemseyen bir bakış açısını kazandırmak için, mahalle halkının da desteği ile aday olmaya karar verdiğini söyledi.

“Kamu kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde mahallemize yeni bir renk, yeni bir soluk getirmek için bu yola çıktım. Mahallemize hep birlikte hizmet edeceğiz inşallah” diyen Güngör Karakoç, “Mahallemizin güzel insanlarına ve dolayısıyla Boğazlıyan’a hizmet etmekten onur duyacağım” dedi.

Adaylığı konusunda gerek mahalle halkı ve gerekse ailesinden gelen isteklere kayıtsız kalmamak için 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde Bağlarbaşı Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Karakoç, “Mahallemizin güzel insanlarına hizmet etmekten onur duyacağım. Siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele, gönül gönüle vererek her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için çalışacağız. ‘Mutlu huzur dolu ve daha aydınlık yarınlar için el ele gönül gönüle Boğazlıyan’ımız için Bağlarbaşı Mahallemiz için güzel günler diliyor, hepinizin desteğini bekliyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM