• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
HEP DESTEK TAM DESTEK

HEP DESTEK TAM DESTEK

BİR DESTEK’TE GÜLEÇ’TEN GELDİ

Boğazlıyan Çiftçilerinden Arif Güleç; “İstikrarın Devamı İçin Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ın Yanında ve Destekçisiyiz” dedi.

Boğazlıyan çiftçilerinden Arif Güleç, çiftçi odaklı çalışmaları ve çiftçiye verilen desteklerden dolayı Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a teşekkür ederek, “Kayseri Şeker’in Hüseyin Akay liderliğinde hem ekonomiye hem de çiftçiye büyük destekleri oldu. Pancar tarımının sürdürülebilir olması adına var güçleriyle mücadele etmesi bizleri mutlu etti. Mali Genel Kurul’da Akay’ın yanındayız” dedi.

“Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde Mali Genel Kurul Heyecanı”

Kayseri Şeker’de 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek olan olağan mali genel kurul için hazırlıklar sürerken, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a çiftçilerden de destek açıklamaları gelmeye devam ediyor.

Boğazlıyan çiftçilerinden Arif Güleç, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Hüseyin Akay liderliğinde büyük bir istikrarla geleceğe yürüdüğünü ifade ederek, son yıllarda yakalanan başarı seviyesinden çok memnun olduklarını söyledi.

Gazetemiz Bürosunu ziyaret eden ve açıklamasına Kayseri Şeker’in ekonomiye, çiftçiye ve sektöre olan katkısı nedeniyle teşekkürlerini ileterek başlayan Boğazlıyan çiftçilerinden Arif Güleç, istikrarın devamı adına olağan mali genel kurulda Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı sayın Hüseyin Akay’ın yanında ve destekçisi olduğunu belirterek, “Çiftçi odaklı çalışmaları ve çiftçiye verilen desteklerden dolayı Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Kayseri Şeker; Hüseyin Akay liderliğinde hem ekonomiye hem de çiftçiye büyük destekleri oldu. Pancar tarımının sürdürülebilir olması adına var güçleriyle mücadele etmesi bizleri mutlu etti. Mali Genel Kurul’da Akay’ın yanındayız” şeklinde konuştu.

Çiftçiler adına yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Akay ve ekibine teşekkür eden, yapılacak olan mali genel kurulun hayırlara vesile olması dileğinde bulunan Güleç, “Biz çiftçiler olarak son yıllarda her zaman Başkanımızla görüşüyor, istişare ediyor ve isteklerimizi iletiyoruz. Sorunlarımızı iletip, hep birlikte görüşerek çözüyoruz. Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı sayın Hüseyin Akay’a Boğazlıyan çiftçisi olarak yapılacak olan genel kurulda destekliyor ve yanındayım” ifadelerini kullandı.

Çiftçinin Kayseri Şeker’in verdiği destek ile güçlenmekte olduğunu da sözlerine ekleyen Güleç, Kayseri Şeker’in büyük bir istikrarla geleceğe yürüdüğünü ve yakalanan başarı seviyesinden çok memnun olduklarını kaydetti.

“Türkiye’nin geleceğinde tarımın önemli rolü olduğunu biliyoruz” diyen Güleç, bu pencereden bakıldığında Kayseri Şeker’in çiftçi odaklı çalışmalarında yakalanan başarı ve istikrarın ümit verici olduğunu ve geleceğe daha güvenle baktıklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM