• DOLAR
  13,4530
  %0,57
 • EURO
  15,2434
  %0,66
 • ALTIN
  796,19
  %0,72
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Her şey Yamaçlı için

Her şey Yamaçlı için

                Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Bekir Tamer, “Bu onura layık olmak için buradayız. Yiğit ve gönlü yüce insanların diyarı Yamaçlımıza hizmet için yola çıktığımız bu yeni dönem benim için heyecan verici olduğu kadar kıvanç ve onur kaynağıdır” dedi.

Vizyonu, bilgi ve birikimi ile Bekir Tamer, Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Tamer, Yamaçlı’nın bir evladı olarak, Rabbimden Yamaçlı’ya hizmet sevdasıyla çıktığı bu yolculuğu hayırlı kılmasını niyaz ederek, “Yamaçlı’ya daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğini düşünerek aday adayı oldum” dedi.

Tamer, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Belediye Başkan aday adayı olabilmek için; görüşleri çok değerli olan dostlarımızla gerekli istişareleri yaptıktan sonra, kasabama daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğimi düşünerek, aday adaylığı başvurumu resmen yapmış bulunuyorum. Bu güzel ve heyecanlı yolda benimle yürüyen, beni her daim destekleyerek hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm dostlarıma can-ı gönülden teşekkür ederim” dedi.

“Bu hizmet yarışının sonucunda kasabamızın kazanacağına inanıyorum” diyen Bekir Tamer, “İnşallah hep beraber birlikte şeffaf, adil, katılımcı, el birliğiyle gerek meclis üyelerimiz, gerek üst düzey yöneticilerimiz ile birlikte Yamaçlımızı en iyi şekilde yönetmeye talibiz. Bu konuda takdir teşkilatımızın. Teşkilatımızın uygun görmesi ve kasaba halkımızın da desteğiyle el birliğiyle Yamaçlı’yı yönetmeye talibiz” diye konuştu.

Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı Bekir Tamer,”Biz Yamaçlımızı seviyoruz. Her karış toprağını ayrı ayrı seviyoruz. Bu güzel insanlarımızın kader çizgisini değiştirmek için el ele, gönül gönüle, bu sevdaya emeğimle ve yüreğimle hizmete talibim. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan’ın koymuş olduğu 2023 hedeflerine, samimi bir duruş ve yorulmaz bir heyecanla bu onurlu göreve hazırım. Bu sorumluluk bilinciyle hareket etmek bizlerin şiarıdır. Bu vesileyle, Yamaçlı Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatında bulundum” ifadelerinde bulundu.

“Rabbimden Yamaçlı’ya hizmet sevdamızla çıktığımız bu yolculuğu hayırlı kılmasını niyaz eden” Tamer, “Yamaçlı’nın evladıyım. Bu bize çok büyük bir onur veriyor. Hizmet yolunda bir nefer olmak ve bu onura layık olmak için buradayız. Ben başkan olmaya talip değilim, gencin, yaşlının, öğrencilerimizin, işçimizin ve çiftçimizin hizmetkarı olacağım, ilklerin belediyesi projelerin belediyesi olacak diğer aday adayı olan arkadaşlarıma da başarılar dilerim” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Ak Parti olarak 31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde Bekir Tamer’in aday adaylığı müracaatını almış bulunuyoruz, bu vesileyle aday adayı arkadaşımıza hayırlı olsun diyoruz, Ülkemiz, Yamaçlı’mız ve Boğazlıyan’ımız için inşallah hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunuyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM