• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
HER YENİ YIL YENİ BİR ATILIM YILIDIR

HER YENİ YIL YENİ BİR ATILIM YILIDIR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Birçok zorlukla mücadele ederek geçirdiğimiz 2021 yılını geride bırakırken, 2022 yılının; tüm insanlığa, ülkemize, siz değerli Boğazlıyanlılara sağlık, sıhhat, bolluk  ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yeni yıl dolayısıyla bir açıklama yaparak, “Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vadediyor. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor” dedi.

“Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır” diyen Başkan Coşar, “2021 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Boğazlıyan’lı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Coşar, “Her türlü sosyal ve kültürel projelerle sizlerin yanında olmayı başardık. Bunu başarırken, gücümüzü sizden aldık. 2022 de aynen 2021 gibi,’dayanışma yılımız’ olacak, birlik ve beraberlikle her türlü zorluğu atlatacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında, yasadığımız felaketler, salgın ve depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza bir kez de buradan rahmet diliyor ve umuyorum ki;  hastalıkların olmadığı, göz yaşlarının olmadığı, sağlıklı sıhhatli, huzurlu ve başarı dolu gelecek yıllar bizi bekliyordur. 2022’i şükürle, tevekkülle ve umutla selamlıyorum.

Hızlı büyüyen gelişen yaşanabilir Boğazlıyan’ın geleceğinden umutluyuz. 2022 yılında da Belediye olarak ilçe halkının daha mutlu yaşaması için hep birlikte başarılı şekilde çalışmamıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM