• DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %-0,66
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-1,35
HER YENİ YIL YENİ BİR ATILIM YILIDIR

HER YENİ YIL YENİ BİR ATILIM YILIDIR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “2022 yılını geride bırakırken, 2023 yılının; tüm insanlığa, ülkemize, siz değerli Boğazlıyanlılara sağlık, sıhhat, bolluk  ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yeni yıl dolayısıyla bir açıklama yaparak, “Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vadediyor. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor” dedi.

Coşar, şunları söyledi.

“Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. 2023 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Boğazlıyan’lı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”              Başkan Coşar, “Her türlü sosyal ve kültürel projelerle sizlerin yanında olmayı başardık. Bunu başarırken, gücümüzü sizden aldık. 2023 de aynen 2022 gibi,’dayanışma yılımız’ olacak, birlik ve beraberlikle her türlü zorluğu atlatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle; sağlıklı sıhhatli, huzurlu ve başarı dolu gelecek yıllar bizi bekliyordur. 2023’ü şükürle, tevekkülle ve umutla selamlıyorum.

Hızlı büyüyen gelişen yaşanabilir Boğazlıyan’ın geleceğinden umutluyuz. 2023 yılında da Belediye olarak ilçe halkının daha mutlu yaşaması için hep birlikte başarılı şekilde çalışmamıza devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM