• DOLAR
  8,6482
  %0,24
 • EURO
  10,1591
  %0,41
 • ALTIN
  494,25
  %0,42
 • BIST
  1.399
  %0,94
HEYECAN UYANDIRAN PROJE

HEYECAN UYANDIRAN PROJE

YİNE BOĞAZLIYAN YİNE BİR  PROJE

Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hazırlanan proje kabul edildi.

Boğazlıyan Enerji İçin Harekete Geçiyor. ‘Enerji Verimliliği Pilot Uygulama ve Araştırma Projesi’ hayata geçiyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, ilk günden itibaren üzerinde en çok yoğunlaştığı konuların başında eğitim de başarının arttırılması noktasında çalışmaları meyvelerini verirken, diğer yandan da onlarca projenin kabul edilmesi ve eğitime yaptığı yatırımlarla göz dolduruyor.

Eğitimde marka olma yolunda son yıllarda hızla yol kateden Boğazlıyan’da eğitim-öğretimi yapılan yeni yatırım ve projelerle daha da ivme kazanırken, Milli Eğitim eğitime yaptığı yatırımlarla göz dolduruyor.

Boğazlıyan’da eğitimde başarıyı topyekûn üst seviyelere çıkarmak için canla-başla yürütülen çalışmalar meyvelerini verirken, sonuç odaklı projelerle de adını bir kez daha duyurdu.

Enerji Verimliliği Uygulama Alanlarının Araştırılması ve Bilinçlendirme Faaliyetlerinin Yapılması Projesi kapsamında; enerji verimliliği konusunda farkındalık oluşturulması, toplumda enerji verimliliği bilincinin arttırılması hedefiyle hazırlanılan ‘Enerji Verimliliği Pilot Uygulama ve Araştırma Projesi’ Konya Ovası Projesi (KOP) tarafından kabul edildi.

Örnek bir projeyle bir kez daha gündeme gelen Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitimin yanısıra projeleriyle de sonuç odaklı çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm çalışmaların odağında Boğazlıyan’ın eğitimdeki başarısını daha üst seviyelere çıkarmak olduğu bilinciyle hareket eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, başkanlığında ekibi ile eğitim alanında Türkiye’ye model olacak projeleri ve eğitimdeki hızlı yükselişi ile bir kez daha gündeme gelmeyi başardı.

Proje ve faaliyetlerle Boğazlıyan’ın yanısıra Yozgat’ın da adeta parlayan yıldızı olmayı sürdüren Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek, başkanlığında; “Sevdamız Eğitim” prensibiyle eğitim alanındaki faaliyetleri ve başarıları ile göz dolduran Şimşek’in takdire şayan çalışmaları, başta öğrenci, veli ve eğitimciler olmak üzere herkesim tarafından gurur verici olarak karşılanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda; ‘Enerji Verimliliği Pilot Uygulama ve Araştırma Projesi’ ile endüstriyel enerji verimliliğini artıran tedbirlerin belirlenmesi ve uygulanması yoluyla, bölgemizdeki işletmelerinin enerji tüketim maliyetlerinin düşürülmesine, ulusal ve uluslararası rekabet güçlerinin arttırılmasına ve enerjide dışa bağımlılığın azaltılmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM