• DOLAR
  13,5650
  %-0,18
 • EURO
  15,2603
  %-0,18
 • ALTIN
  792,53
  %-0,21
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Hizmet Aşığı Deniz

Hizmet Aşığı Deniz

Boğazlıyan’da Ak Parti vizyonu ile başarılı çalışmalara imza atan aynı zamanda Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ahmet Deniz, Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler için siyaset hızlanmaya başladı. Belediye başkan aday adayları da aday adayı olduklarını açıklamaya başlarken, Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isimler arasında Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz de yer aldı.

Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Ahmet Deniz, Boğazlıyan’da Ak Parti vizyonunu samimi bir şekilde daha da ortaya koymaya hazır olduğunu söyledi.

Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için uzun, meşakkatli ve hizmet anlayışını şiar edinen bir anlayışla bu yolda yürüyeceğini vurgulayan Deniz, “Partimizin hizmet anlayışını sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye aday adaylığı başvuru formunu teslim eden Ahmet Deniz, “Bugün hem benim hem de Boğazlıyan için yeni bir başlangıç olmasını temenni ediyorum. Dostlarımdan gelen yoğun talep ve onların desteğiyle bu yola çıktım. Ak Parti’den aday adaylığımı açıklıyorum” diye konuştu.

Ahmet Deniz, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen hizmet davasında, bir nefer olmak adına Belediye Başkanlığına aday adaylık başvurumu yapıyorum. Cumhurbaşkanımızın yıllardır sürdürdüğü bu şanlı ve kutlu davaya katkıda bulunmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Hepimizin ortak amacı hizmet etmek, bir adım daha ileriye taşımaktır. Bu kadim milletin ve onun lideri Cumhurbaşkanımızın yanında yer almak için çıktığımız bu yolda, Allah’ın bizim için hayırlı olanı nasip etmesini diliyor, 31 Mart seçimlerinin milletimize, memleketimize ve Boğazlıyan’ımıza hayırlar ve güzellikler getireceğine inanıyor, aday olsam da olmasam da partimin her zaman bir neferi olarak çalışmalarımı sürdüreceğim. Boğazlıyan’a yapılan sayısız hizmetlerin devamının bu işi bilen ehliyetli biri olarak başaracağıma inanıyorum” açıklamasında bulundu.

-“AHMET DENİZ”-

Ziraat Yüksek Mühendisi, Siyaset Bilimler Fakültesi’nde Ekonomi Mastırı yaptı. 1985 yılında Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifinde göreve başladı. 1993 yılında Turhal Pancar Kooperatifi Müdürlüğü ve 1999 yılında ise Niğde Bor Pancar Kooperatifi Müdürlüğü  ve 2000 yılında ise, Kayseri Şeker Fabrikası’nda Pansu Su Fabrikası’nda Müdürlük yaptı. 2006 yılında ise Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürlüğü yardımcılığı görevinde bulundu. Siyaset ve ticaretle uğraşıyor. 2014 yılından bu yana Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.”

Konuşmaların ardından Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı Ahmet Deniz, öğle yemeğinde dostları, ailesi ve sevenleri ile bir araya geldi. Yemeğe Belediye Başkanı Hamdi Erdal ve Belediye Meclis Üyeleri de katılarak, başarılar dileğinde bulunuldu.

-“DÜĞENCİ; BAŞARILAR DİLEDİ”-

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Ahmet Deniz’e başarılar dileğinde bulundu, hepimizin ortak amacı hizmet etmektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM