• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
HİZMET ATAĞI

HİZMET ATAĞI

Belediye’den modern bir Boğazlıyan için hizmet atağı. Belediye Başkan Gökhan Coşar’ın projeleri arasında yer alan “Boğazlıyan İş Merkezi” projesi hayata geçiyor. Hayata geçirdiği devasa projeleri, vatandaşı kucaklayan hizmetleri ile Boğazlıyan’da büyük bir dönüşüm ve değişimin mimarı olan Belediye Başkanı Coşar, modern bir iş merkezinin müjdesi verdi. Günlük yaklaşık 8 bin aracın geçtiği Boğazlıyan çevre yolunda bulunan terminal karşısında 7 Bin 500 metrekare alana inşa edilecek olan iş merkezinin 2021 yılı içerisinde bitilmesi hedeflenirken, iş merkezinin hem ilçenin tanıtımına hem de ekonomiye katkı sağlaması planlanıyor.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın öncülüğünde ilçeye kazandırılan tesisler birer birer hizmete sunularak büyük bir atılım yapan Boğazlıyan Belediyesi’nde Başkan Coşar, son olarak muhteşem mimarisi ve içerisinde barındırdığı iş merkezi projesinin müjdesini verdi.

Sosyo-kültürel ve ekonomik yaşamını güçlendirecek, ilçe merkezinin canlanmasına katkıda bulunacak çağdaş bir İş Merkezi projesini başlatan Başkan Coşar, Boğazlıyan’a getirdiği heyecan ve iş dünyasına katacağı değerlerle yine gündeme geldi.

“VATANDAŞLARIN HASRET KALDIĞI YATIRIMLAR VE HİZMETLER BİRBİRİ ARDINA HAYATA GEÇİRİLİYOR”

Yerelden kalkınma hedefleri doğrultusunda Başkan Coşar’ın Boğazlıyan’da yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Boğazlıyan’ı modern bir ilçe haline getirmeyi amaçlayan belediyenin en gözde projelerinden biri olan İş Merkezi projelendirilerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda yön verdiğimiz çalışmalarımız kapsamında Boğazlıyan’a modern bir iş merkezi kazandırıyoruz” dedi.

“BOĞAZLIYAN’DA VİZYON DEĞİŞİYOR”

Başkan Coşar, “İlçemiz çevre yolunda bulunan Şehirlerarası Terminal karşısında 7 Bin 500 metrekare alanda modern bir iş merkezini hayata alıyoruz. Projemizi 2021 yılının sonuna doğru bitirmeyi planlıyoruz. Şeffaf belediyecilik anlayışımız ile ihalelerimizi gerçekleştirerek, hak sahibi vatandaşlarımıza teslim edeceğiz” diye konuştu.

“KALICI ESERLERİ DE İLÇEMİZE KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Boğazlıyan’da her zaman kalıcı hizmetlerin peşinde olduklarını aktaran Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçeye kalıcı hizmetler kazandırdıklarını söyledi. Başkan Coşar, Boğazlıyanlıların yıllardır bekledikleri hizmetleri birer birer gerçekleştirdiklerini dile getirerek, ilçenin büyük bir değişim yaşadığına dikkat çekti.

“Halka hizmette hareket noktamız insan odaklı hizmettir” diyen Başkan Coşar, sözlerini şu şekilde tamamladı.

“Birlik ve beraberlik içerisinde bölgemizde yaşayan hemşerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı artırarak devam ettiriyoruz. Bu kapsamda herkesi kucaklayan projelerimiz öncelikli hedeflerimizdir. İhtiyaç nerede ise yerel yönetim olarak orada olmayı, belediye imkanlarını hemşerilerimiz için seferber etmeyi görev edindik. Güler yüzlü hizmet anlayışımızdan ödün vermeden bugünü kurtarmayı değil, gelecek nesilleri de düşünerek dev eserlere imza attık. Projenin hayata geçmesi ile birlikte yöresel ürünlerin tanıtımına da ev sahipliği yapacak olan iş merkezi, modern çarşısı, mimarisi ile hem ilçenin tanıtımına katkı sağlayacak hem de ekonomiye katkı sağlayacak. Ne söz verdiysek onu yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun.”

23.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM