• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
HİZMET VAKTİ

HİZMET VAKTİ

Ovakent’in Yeni Başkanı Yusuf Büyük, mazbatayı alıp, ilk mesajını verdi

Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Mazbatısını aldı, Belde de coşkuyla karşılandı.

31 Mart yerel seçimlerinde önemli bir başarılı elde ederek Ovakent’te AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Yusuf Büyük, İlçe seçim kurulundan aldığı mazbatasının ardından Ovakent Beldesinde coşkulu bir şekilde karşılandı.

Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, beraberinde AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, belediye meclis üyeleri ve partililer ile çok sayıda vatandaşın katılımı ile mazbatasını İlçe Seçim Kurulu ve Adalet Komisyon Başkanı Mehmet Ramazanoğlu’nun elinden aldı.

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde Ovakent’ten Belediye Başkanı adayı gösterdiği ve zafer elde ettiği Yusuf Büyük mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Bütün Ovakent’in belediye başkanı olacağını belirten Belediye Başkanı Yusuf Büyük, “Beldemizde ayrıştırmadan, ötekileştirmeden beldemize hizmet edeceğiz. Gidecek çok yolumuz, yapacak çok hizmetimiz var” dedi.

Başarıyla yürüttüğü eğitimci ve idareci kişiliğiyle halkın yakından tanıdığı, başarısı ve edindiği saygın konumunun yanında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle takdir toplayan, ses getiren çalışmalarda imzası bulunan Yusuf Büyük, önemli bir davanın neferi olmak için çıktığı yolda belde halkının teveccühü ile Ovakent’ten Belediye Başkanı seçildi.

“Ovakent’te Coşkulu Karşılama”

Boğazlıyan Adalet Sarayı’nda mazbatasını aldıktan sonra Ovakent’te coşkulu bir şekilde karşılanan Belediye Başkanı Yusuf Büyük, siyaset sürecinin bittiğini ve hizmet döneminin başladığını belirterek, “Öncelikle Ovakent halkına şükranlarımı sunuyorum. Bu mazbata Ovakent halkının sorumluluğudur. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak inşallah önümüzdeki beş yılı belediye meclis üyelerimizle birlikte Ovakent’imize hizmet ve yatırımlara dönüştüreceğiz. Mazbatamı aldığım bu mutlu günde bana ve ekibime hizmet görevini  veren, saygı değer Ovakent’li hemşerilerime sonsuz  teşekkürlerimi sunarım. Ayrım yapmadan, tüm belde halkının çözüm merkezi olacağız” dedi.

“Her zaman dile getirdiği; Ovakent’te belde halkıyla birlikte biz hep birlikte büyük bir aileyiz” diyen Büyük, “Ovakent için mücadele ettik. Bundan sonra çok daha fazla çalışacağız, uğraşacağız. Tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte beldemize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, “Hep birlikte 31 Mart gününe kadar gece gündüz demeden çalıştık, vatandaşlarımıza ulaştık. Çok şükür Boğazlıyan’la birlikte Ovakent’i Sırçalı’yı ve Yamaçlı Beldemizde adaylarımız kazanarak göreve geldi. Şunun bilinmesini isterim ki biz AK Parti olarak hiçbir zaman vatandaşlarımıza hizmetten geri durmayacağız. Yusuf Büyük Başkanımız da eğitimci, bilgi ve donanıma sahip bir kardeşimiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da görevini en iyi şekilde yerine getirecek, Ovakent’e hizmet edecektir” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM