• DOLAR
  8,6613
  %-0,04
 • EURO
  10,1844
  %0,23
 • ALTIN
  491,03
  %-0,09
 • BIST
  1.392
  %-1,94
Hizmetkarlığa talibim

Hizmetkarlığa talibim

Vizyonu, bilgi ve birikimi ile göz dolduran ve Sırçalı’ya hizmet etme sevdasıyla yola çıkan Ferit Koçyiğit, Sırçalı Belediye Başkan aday adaylığı başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Vizyonu, bilgi ve birikimi ile göz dolduran Ferit Koçyiğit, “Ben Başkan olmaya değil, kasaba halkımızın hizmetkarlığına talibim. Hep birlikte, Sırçalımızı ilklerin ve projelerin Beldesi haline getirmek için bu yola çıktım. En büyük arzum, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu kutlu davaya katkı sağlamaktır” dedi.

Ak Parti’den Sırçalı Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan ve başvuru formunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Ferit Koçyiğit, “Bu onura layık olmak için buradayız. Yiğit ve gönlü yüce insanların diyarı Sırçalımıza hizmet için yola çıktığımız bu yeni dönem benim için heyecan verici olduğu kadar kıvanç ve onur kaynağıdır. Sırçalı’nın bir evladı olarak, Rabbimden kasabamıza hizmet sevdasıyla çıktığım bu yolculuğu hayırlı kılmasını niyaz ediyorum.  Sırçalımıza daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğini düşünerek aday adayı oldum” dedi.

Bu güzel ve heyecanlı yolda benimle yürüyen, beni her daim destekleyerek hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm dostlarına can-ı gönülden teşekkür eden Koçyiğit, “Bu hizmet yarışının sonucunda kasabamızın kazanacağına inanıyorum. İnşallah hep beraber birlikte şeffaf, adil, katılımcı, el birliğiyle gerek meclis üyelerimiz, gerek üst düzey yöneticilerimiz ile birlikte Sırçalımızı en iyi şekilde yönetmeye talibiz. Bu konuda takdir teşkilatımızın. Teşkilatımızın uygun görmesi ve kasaba halkımızın da desteği ve el birliğiyle Sırçalımız yönetmeye talibiz” diye konuştu.

“HEP BİRLİKTE SIRÇALI OLACAĞIZ

“Halka hizmet, Hakk’a hizmettir’ düsturuyla Sırçalı Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat etmiş bulunmaktayız” diyen Koçyiğit, “Adaylığımızın beldemize, Boğazlıyan’ımıza, şahsıma ve aileme hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Uzun yıllardır görev yaptığım devlet tecrübemi Allah nasip ederse, Sırçalımız  için hep beraber kuracağımız ekiple, geliştireceğimiz projelerle kullanmak istiyoruz. Allah’ım inşallah bizlere, Sırçalımıza güzel hizmetler  etmeyi nasip etsin.  Beldelerin sorunlarını, halkımızın beklentilerini biliyoruz. İnşallah projelerimizi de hazırlıyoruz” diye konuştu.

Sırçalı Belediye Başkan aday adayı Ferit Koçyiğit, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

“31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Sırçalı Belediye Başkan aday adayı olabilmek için; görüşleri çok değerli olan dostlarımızla gerekli istişareleri yaptıktan sonra, kasabama daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğimi düşünerek, aday adaylığı başvurumu resmen yapmış bulunuyorum.

Biz Sırçalımızı seviyoruz. Her karış toprağını ayrı ayrı seviyoruz. Bu güzel insanlarımızın kader çizgisini değiştirmek için el ele, gönül gönüle, bu sevdaya emeğimle ve yüreğimle hizmete talibim. Ak Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan’ın koymuş olduğu 2023 hedeflerine, samimi bir duruş ve yorulmaz bir heyecanla bu onurlu göreve hazırım. Bu sorumluluk bilinciyle hareket etmek bizlerin şiarıdır. Bu vesileyle, Sırçalı Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatında bulundum” ifadelerinde bulundu.

Koçyiğit, “Sırçalı’nın evladıyım. Bu bize çok büyük bir onur veriyor. Hizmet yolunda bir nefer olmak ve bu onura layık olmak için buradayız. Ben başkan olmaya talip değilim, gencin, yaşlının, öğrencilerimizin, işçimizin ve çiftçimizin hizmetkarı olacağım, Sırçalı, ilklerin belediyesi projelerin belediyesi olacak” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Ak Parti olarak 31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde Ferit Koçyiğit’in aday adaylığı müracaatını almış bulunuyoruz, bu vesileyle aday adayı arkadaşımıza hayırlı olsun diyoruz, Ülkemiz, Sırçalı’mız ve Boğazlıyan’ımız için inşallah hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunuyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM