• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,57
 • ALTIN
  %0,61
 • BIST
  %-0,15
Hizmetler Takdir Topluyor

Hizmetler Takdir Topluyor

Belediye Başkanı Hamdi Erdal’ın Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik yaptığı başarılı icraatlar, Boğazlıyanlılar tarafından takdirle karşılanıyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek, ilçe halkını yıllardır hasret kaldığı hizmetlerle buluşturan Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, ilçe halkının hak ettiği hizmeti alabilmesi için altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarına da hız vererek vatandaşların takdirini kazanıyor.

Boğazlıyan’ın gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen Başkan Erdal’ın vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini verirken, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile de takdir topluyor.

Belediye olarak, halkın belediyesi olma yönünde ciddi mesafeler kat ederek, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve çalışmalara imza atan Başkan Erdal, sosyal-kültürel, görsel ve sosyal sorumluluk çalışmaları Boğazlıyan halkı tarafından takdir toplamaya devam ediyor.

Boğazlıyan’ı atağa kaldıran, hizmet hamlesinden altyapıya, sosyal belediyecilikten yatırımlara kadar önemli hizmetleri ilçe halkının hizmetine sunarken, yükselen bir değer ve örnek bir ilçe olma yolunda yürüttüğü çalışmalarına emin adımlarla yürüyor.

Hizmet ve yatırımların aralıksız sürdüğü Boğazlıyan’da göreve geldiği günden bu güne kadar ilçemizi tarihinde görülmemiş şekilde hizmetlerle buluşturan Başkan Erdal’ın yapılan hizmetlerle Boğazlıyan için hayati öneme haiz ve modern bir kentleşme için gerekli olan adımların atılması memnuniyetle karşılanıyor.

-“BOĞAZLIYAN’DA İLKLER YAŞANDI”-

Başkan Erdal, yönetiminde ilk defa bir çok alanda ilkleri yaşayan Boğazlıyan halkı verilen sözlerin bir bir yerine getirilmesi, yapılamaz denilenlerin yapılması ve ihtiyaç duyulan hizmetlerin yerine getirilmesi, bugüne kadar imza attığı sayısız proje ile de Boğazlıyan halkının hayatını kolaylaştırması ile dikkat çekiyor.

Belediye Başkanlığı yönetimini aldığı 2014 yılında; temel planımız, “kendi kendine yetebilen tüketen değil, üreten bir Belediye oluşturmaktı” ifadelerini kullanan Başkan Erdal’la birlikte 2014 yılı Boğazlıyan’da önemli hizmetlerin başladığı yıl oldu.

İçme Suyu, Sıcak Asfalt Yol Çalışması, Kaldırım Çalışmaları, Kentsel Dönüşüm Projesi, İç Anadolu’nun En Modern Mezbahanesi, Hayvan Pazarı’nın Üzerinin ‘Güneş Enerjisi Panelleri’ ile kapatılması ve Atıksu Projesi ile Kapalı Pazar Yeri ve Modern Belediye Hizmet Araçlarının yanı sıra ilçe genelinde oluşturduğu Sosyal Donatı Alanları, yapımı devam eden 1050 m2 kapalı yüzme havuzu dev spor komplesi ve daha onlarca proje ile de takdir topluyor.

Başkan Erdal’ın “Halkı Mutlu Görmek Bizleri de Mutlu Ediyor” sloganı ile göreve geldiği günden itibaren eksikliği büyük ölçüde hissedilen, halkın refahı ve huzuru için yürüttüğü çalışmalar kapsamında hayata geçen projelerin takdirle karşılanması yapılan ve yapımı devam eden projelerin Boğazlıyan için ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Her zaman “daha modern ve yaşanabilir bir Boğazlıyan için halkımıza sözümüz var. Bu sözümüzü yerine getirmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullanan Başkan Erdal’ın Boğazlıyan’a hizmet ve yatırımlarının devam edeceğini vurgulaması da memnuniyetle karşılanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM