• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-4,50
HİZMETLERE BİR YENİSİ EKLENDİ

HİZMETLERE BİR YENİSİ EKLENDİ

Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi’nde hizmete girecek olan ‘Çocuk Rehabilitasyon Ünitesi’nde çalışmalar devam ediyor.

Hastane Başhekimi Uzman Dr. Kozan; “Çocuk Rehabilitasyon Ünitesini hizmete açarak amacımız çocuklarda çeşitli hastalıklar ve travmalar sonucu oluşan, büyüme ve gelişme döneminde olan çocuklarımızın hayatlarını erkenden tanıyıp fiziksel kayıplarını önlemek ve tedavi etmektir. Burada sunacağımız hizmet ile birlikte ailenin de katılımının sağlandığı, çocuklarımızın fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak hayata katılımlarını sağlayacağız”dedi.

“Şehir Hastanesi’ndede Hizmetler Son Hız Devam Ediyor”

Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi’nde hizmete girecek olan ‘Çocuk Rehabilitasyon Ünitesi’nde çalışmalar devam ediyor.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan ve Başhekim Yardımcısı Mete Selvi, hastanede hizmete açılacak olan ‘Çocuk Rehabilitasyon Ünitesi’nde incelemelerde bulundu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, şunları aktardı.

“Çocuk Rehabilitasyon Ünitesini hizmete açarak amacımız çocuklarda çeşitli hastalıklar ve travmalar sonucu oluşan, büyüme ve gelişme döneminde olan çocuklarımızın hayatlarını erkenden tanıyıp fiziksel kayıplarını önlemek ve tedavi etmektir.

Burada sunacağımız hizmet ile birlikte ailenin de katılımının sağlandığı, çocuklarımızın fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak hayata katılımlarını sağlayacağız. Ünitemizi onların korkmadan gelebileceği hatta keyif alacağı bir ortama dönüştürerek hizmet sunacağız.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorlarımızın takibi ve Fizyoterapistlerimiz eşliğinde her çocuğun yaşına ve durumuna uygun oyun aktiviteleri, çeşitli fizik tedavi aletlerini, egzersiz ve ekipmanlarını kullanarak sevgi ve ilgiyle onların güvenli bir ortamda seans almalarını sağlayacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM